ІІI Республикалық «Ясауи» пәндік олимпиадасының IІ-ші кезеңіне жолдама алған үміткерлердің тізімі:

Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті

 

11-сынып мектеп бітірушілері арасында

Республикалық «Ясауи» пәндік олимпиадасы жайлы мәліметі

 

 

ІІI Республикалық «Ясауи» пәндік олимпиадасының IІ-ші кезеңіне жолдама алған үміткерлердің тізімі:

 

 

Тегі

Аты

Әкесінің аты

Мектебі

Пәні

Облысы

1

Абдуалиев

Алибек

Талғатбекұлы

№ 9 орта мектеп

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

2

Абдурахманов

Нуржан

Жусипбекович

Астрахан №1 ОМ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

3

Абдықасым

Дулат

Қазыбекұлы

№ 10 орта мектеп

география

Ақмола облысы

4

Абенова

Молдир

Болатовна

№1 орта мектеп КММ-сі

география

Ақмола облысы

5

Абилдинова

Адиля

Дулатовна

СШ№21

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

6

Айдаболов

Жәнібек

Талғатұлы

Запорожье орта мектебі

биология

Ақмола облысы

7

Айсенова

Назгуль

Нурболатовна

Дарынды балаларға арналған №3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

8

Алдабергенұлы

Жансултан

Алдаберген

Қоянды орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

9

Алдасүгіров

Дияс

Мерекеұлы

Кунанбаева 17а

география

Ақмола облысы

10

Алпысбаева

Акнур

Маратовна

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

11

Алтынай

Амантай

Амантайева

Коянды орта мектеби

география

Ақмола облысы

12

Амангельды

Марал

Кумаргаликызы

Аманкелді орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

13

Амантаева

Ботакоз

Біржанқызы

Дарынды балаларға арналған мамандандырылған №2 мектеп-интернаты

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

14

Амиржанова

Гаухар

Кайратовна

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

15

Аримжаа

Аймарал

Аримжаа

жолымбет №2 орта мектебі

география

Ақмола облысы

16

Аскар

Айнагүл

Муратбеккызы

Аманкелді орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

17

Аталыкова

Венера

Ермекқызы

Қараөткел ауылы №2 орта мектеп

география

Ақмола облысы

18

Аубакирова

Асель

Жабагыевна

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекетік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

19

Ахметова

Амира

Ериковна

"Кийминская средняя школа 1 им. К. Ускенбаева"

биология

Ақмола облысы

20

Ахметова

Алтын

Руслановна

Астрахан № 1ОМ

география

Ақмола облысы

21

Байдүйсен

Ерсін

Ерланұлы

Запорожье орта мектебі

география

Ақмола облысы

22

Байдуллаева

Нұргүл

Берекетқызы

Қоянды орта мектебі

биология

Ақмола облысы

23

Балтабаев

Шохруххон

Гайбуллаевич

74 мектеп-гимнпзия

география

Ақмола облысы

24

Балтагожина

Айгерим

Кеньжебулатовна

Астрахан №1 ОМ

математика

Ақмола облысы

25

Бауыржан

Рамазан

Тураш

Красный Яр №1 орта мектеб3

география

Ақмола облысы

26

Бәкір

Бауыржан

Бәкір

Қоянды орта мектебі

химия

Ақмола облысы

27

Берденбек

Ақерке

Берденбекқызы

Қоянды орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

28

Беркен

Аида

Серикжанқызы

КГУ "Средняя школа №10"

Дүниежүзі тарихы

Ақмола облысы

29

Бодышова

Жанар

Дулабаевна

Астрахан № 1ОМ

биология

Ақмола облысы

30

Бойко

Александр

Игоревич

Запорожская средняя школа

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

31

Болотина

Юлия

Евгеньевна

Запорожская средняя школа

география

Ақмола облысы

32

Бурлибаева

Акерке

Биржанкызы

МирасМГ

химия

Ақмола облысы

33

Галиев

Динмухамед

Серикович

Новоникольская СШ

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

34

Гареева

Разета

Оснавовна

КГУ "Областная специализированная школа интернат №2 для одаренных детей "

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

35

Далибаева

Улдана

Абдихаликовна

Астрахан № 1ОМ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

36

Дәулетқан

Аяжан

Досымханқызы

Астрахан № 1 ОМ

химия

Ақмола облысы

37

Досанова

Индира

Жанабайқызы

Запорожье орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

38

Досымбек

Салтанат

досымбекқызы

Қараөткел ауылы №2 орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

39

Дюдикова

Людмила

Геннадьевна

КГУ "Средняя школа №10"

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

40

Әбілхан

Тоғжан

Әзімханқызы

Қараөткел ауылы №2 орта мектеп

Дүниежүзі тарихы

Ақмола облысы

41

Әбілхан

Тоғжан

Әзімханқызы

Қараөткел ауылы №2 орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

42

Екпін

Мұхит

Жанарбекұлы

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

43

Еркабаева

Шынарай

Ахаткызы

"Бөгенбай батыр атындағы қазақ орта мектебі" КММ

биология

Ақмола облысы

44

Есмагулов

Диас

Серикович

Красный Яр №1 орта мектебі

география

Ақмола облысы

45

Жағыпар

Аида

Шамиганқызы

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

46

Жакен

Күнімжан

Ерланқызы

Ғ.Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебі

ағылшын тілі

Ақмола облысы

47

Жакипов

Олжабай

Ержанұлы

Коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Күншалған орта мектебі"

география

Ақмола облысы

48

Жаскайратова

Айзада

Талгатовна

Абылайхан атындагы орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

49

Жумабекова

Камила

Азатжановна

КГУ "Средняя школа №10"

ағылшын тілі

Ақмола облысы

50

Жумабекова

Асем

Уалихановна

Астрахан №1 ОМ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

51

Жусупбекова

Индира

Маратовна

Астрахан №1 ОМ

биология

Ақмола облысы

52

Жұмабек

Ерасыл

Сейілұлы

Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған №2 мектеп интернаты

математика

Ақмола облысы

53

Жұмәділдінова

Гүлзат

Әділханқызы

№61 орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

54

Зайцева

Ольга

Владимировна

Запорожская средняя школа

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

55

Ибраш

Ермек

Мұхтарұлы

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

56

Игілік

Жаннұр

Игілікқызы

Қоянды орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

57

Идирисова

Балерке

Киясовна

Астрахан № 1ОМ

биология

Ақмола облысы

58

Иебергенова

Лязат

Қайроллақызы

Дарынды балаларға арналған №2 мектеп-интернаты

география

Ақмола облысы

59

Илюбай

Анель

Сабитқызы

Дарынды балаларға арналған №3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

60

Имангазиев

Диас

Мауленович

ГУ Жаксынская Средняя Школа №2

ағылшын тілі

Ақмола облысы

61

Искакова

Мадина

Кельденовна

Средняя Школа №21

Дүниежүзі тарихы

Ақмола облысы

62

Кабдылмалик

Салимжан

Алиевич

КГУ "Айдабульская средняя школа"

математика

Ақмола облысы

63

Казбекова

Асель

Алтынбековна

Астрахан №1 ОМ

биология

Ақмола облысы

64

Казтай

Дамир

Болатович

Донской орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

65

Каирова

Гульшат

Жантаевна

"Елтай орта мектебі"КММ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

66

Қайркелді

Бибалтын

Дулатқызы

Бірсуат орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

67

Қайркелді

Бибалтын

Дулатқызы

Бірсуат орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

68

Қайролла

Нұрайым

Сериковна

Астрахан № 1ОМ

биология

Ақмола облысы

69

Қайырлы

Бақыт

Әуелбекқызы

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

70

Калиева

Анель

Асыгаткызы

"Қабанбай батыр аулының № 41 ОМ"ММ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

71

Капаров

Марат

Русланович

Бирсуатская средняя школа

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

72

Капаров

Марат

Русланович

Бирсуатская средняя школа

химия

Ақмола облысы

73

Каппасова

Меруерт

Муратова

Абылайхан орта мектеби

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

74

Қасымхан

Мақпал

Қасымхан

Ақмола облысы,Шортанды ауданы, Новоселовка орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

75

Кашувай

Жанаргуль

Кашувайқызы

Красный Яр 1 орта мектебі

математика

Ақмола облысы

76

Келгенбай

Мейрамгүл

Келгенбайқызы

"Мирас" көпбейінді мектеп-гимназиясы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

77

Кендірбаева

Диана

Мұхиденқызы

"Қабанбай батыр ауылының № 41 ОМ"ММ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

78

Кеңес

Жадыра

Алтайқызы

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

79

Косманова

Жадра

Есенгельдиевна

Ғ.Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебі

биология

Ақмола облысы

80

Куанышева

Саина

Жумагалиевна

Астана қаласы әкімдігінің "№34 орта мектеп" КММ

география

Ақмола облысы

81

Куанышева

Лаура

Болатовна

Астрахан № 1ОМ

химия

Ақмола облысы

82

Культаев

Даулет

Аскенович

Ғ. Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебі

ағылшын тілі

Ақмола облысы

83

Күндәулет

Күнзат

Күндәулетұлы

Қоянды орта мектебі

математика

Ақмола облысы

84

Куштюков

Ерасыл

Омарханович

Қараөткел ауылы №2 орта мектеп

ағылшын тілі

Ақмола облысы

85

Құлмағамбетов

Дархан

Мұхтарұлы

№1Зеренді орта мектебі

география

Ақмола облысы

86

Леонтьев

Иван

Владимирович

КГУ "Средняя школа №10"

математика

Ақмола облысы

87

Магжанова

Камшат

Абаевна

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

88

Мадьяр

Ұлпан

Смаилқызы

КОММУНАЛЬНОЕ ГОСУДАРСТВЕННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ "КРАСНОЯРСКАЯ СРЕДНЯЯ ШКОЛА №1"

математика

Ақмола облысы

89

Мажитова

Айдана

Амантаевна

Запорожская средняя школа

география

Ақмола облысы

90

Манарбек

Оразбай

Манарбек

Донской орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

91

Марат

Гүлдана

Марат

Ақмола облысы,Целионоград ауданы,Қоянды ауылы

математика

Ақмола облысы

92

Махмет

Ляззат

Бақытқызы

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

93

Мейрамова

Айгерим

Муратовна

Ғ. Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебі

биология

Ақмола облысы

94

Мереке

Сәния

Асхатқызы

Аманкелді орта мектебі

география

Ақмола облысы

95

Мереке

Сәния

Асхатқызы

Аманкелді орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

96

Мереке

Сәния

Асхатқызы

Аманкелді орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

97

Муканова

Аружан

Сагитовна

"Мирас" көпбейінді мектеп-гимназиясы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

98

Мурашова

Дина

Дмитриевна

Березняковка орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

99

Муса

Еркегул

Муса

Новоселовка орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

100

Мустафина

Арайлым

Амантаевна

Абылайхан атындағы орта мектеп

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

101

Мухамеджарова

Риза

Еркиновна

1 орта мектеп КММ

география

Ақмола облысы

102

Мұхамбетова

Гүлназ

Өтеуліқызы

Запорожье орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

103

Нағашыбай

Нұрсұлтан

Нағашыбайұлы

Қоянды орта мектебі

биология

Ақмола облысы

104

Назарова

Айтолкын

Руслановна

1 орта мектеп КММ

география

Ақмола облысы

105

Нәсіпхан

Ерсұлтан

Нәсіпханұлы

Қараөткел ауылы №2 орта мектеп

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

106

Нурабай

Динара

Мусылманбеккызы

Бирсуатская средняя школа

Дүниежүзі тарихы

Ақмола облысы

107

Нурабай

Динара

Мусылманбеккызы

Бирсуатская средняя школа

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

108

Нурабай

Динара

Мусылманбеккызы

Бирсуатская средняя школа

химия

Ақмола облысы

109

Нұрсағит

Томирис

Қанатқызы

"Қабанбай батыр ауылының № 41 ОМ"ММ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

110

Орынбасар

Сагындык

Алтайұлы

№ 10 орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

111

Орынбасар

Сагындык

Алтайұлы

№10 орта мектеп

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

112

Орынбек

Күләлі

Асылханқызы

№21 орта мектеп

география

Ақмола облысы

113

Оспанов

Бахтияр

Даниярович

Астрахан № 1ОМ

биология

Ақмола облысы

114

Павлова

Ирина

Сергеевна

Донская средняя школа

биология

Ақмола облысы

115

Пазылова

Зарина

Сериковна

Красный Яр 1 орта мектебі

география

Ақмола облысы

116

Плынова

Елена

Алексеевна

КГУ "Борисовская средняя школа отдела образования Атбасарского района"

биология

Ақмола облысы

117

попов

вадим

юрьевич

Новоникольская СШ

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

118

сабырбек

шерхан

Мұратбекұлы

№1Зеренді орта мектебі

Дүниежүзі тарихы

Ақмола облысы

119

Сабырова

Айнаш

Жаскайратовна

Средняя школа имени Абылайхана

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

120

Сагинбаева

Айганым

Алтаевна

Дарынды балаларға арналған мамандандырылған №2 мектеп-интернаты

география

Ақмола облысы

121

Садыбекова

Галия

Бауыржановна

Жақсы №1 орты мектебі

биология

Ақмола облысы

122

Самат

Думан

-

"Еленовка орта мектебі" КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

123

Самат

Думан

Саматұлы

"Еленовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

124

Сапарова

Назым

Бекболовна

Зеренді ауданы әкімдігінің "М.Ғабдуллин атындағы жалпы білім беретін орта мектеп"КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

125

Сарсембай

Алима

Ардаққызы

№55 орта мектеп

информатика

Ақмола облысы

126

Саясат

Еламан

Саясат

Новоселовка орта мектебі

математика

Ақмола облысы

127

Саяхат

Дауыл

Саяхатқызы

Олжабай батыр ауылының орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

128

Сейтмұханбетова

Ботагөз

Ғабитқызы

Запорожье орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

129

Серик

Аяулым

Серик

Новоселовка орта мектебі

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақмола облысы

130

Серикбаева

Клара

Садуакасовна

Астрахан №1 ОМ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

131

Серікова

Салтанат

Ержанқызы

Запорожье орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

132

Серікхан

Өміргүл

Серікхан

Қоянды орта мектебі

математика

Ақмола облысы

133

Сәткен

Ғазиза

Көлбайқызы

С.Сейфуллин атындағы №5 КМЛ

ағылшын тілі

Ақмола облысы

134

Сломинская

Анастасия

Валерьевна

Астрахан № 1 ОМ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

135

Смадияр

Санжар

Бейсембайұлы

"Қабанбай батыр ауылының № 41ОМ"ММ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

136

Султанова

Багдат

Жасулановна

Запорожская средняя школа

биология

Ақмола облысы

137

Суменов

Қанат

Боранбаевич

Ғ.Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебі

ағылшын тілі

Ақмола облысы

138

Съезбек

Айсауле

Съезбекқызы

Дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған №2 мектеп интернаты

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

139

Сыздықбаева

Фариза

Сапархановна

Астрахан № 1ОМ

биология

Ақмола облысы

140

Тажбенова

Аяжан

Ергалиевна

Астрахан № 1 ОМ

география

Ақмола облысы

141

Тасыбаев

Мерей

Сагандыкович

Астрахан № 1 ОМ

биология

Ақмола облысы

142

Терещенко

Вера

Константиновна

Запорожская средняя школа

география

Ақмола облысы

143

Төребек

Гүлбану

Нурланқызы

"Қабанбай батыр ауылының №41ОМ"ММ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

144

Туйгунов

Талгат

Саматович

Аманкелді орта мектебі

биология

Ақмола облысы

145

Туйгунов

Талгат

Саматович

Аманкелді орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

146

Туйгунов

Талгат

Саматович

Аманкелді орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

147

Тулеубаева

Динара

Сырлыбеккызы

"Қабанбай батыр ауылының № 41 ОМ"ММ

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

148

Тұрсынбек

Риза

Тұрсынбекқызы

Ақмола облысы Целиноград ауданы Қоянды ауылы №20 Қоянды орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

149

Убишев

Рустам

Сабитович

КГУ "Средняя школа №10"

география

Ақмола облысы

150

Умирбекова

Мейрим

Санатовна

КОММУНАЛЬНОЕ ГОСУДАРСТВЕННОЕ УЧРЕЖДЕНИЕ "КРАСНОЯРСКАЯ СРЕДНЯЯ ШКОЛА №1"

география

Ақмола облысы

151

Файзулла

Дина

Файзуллақызы

№67 гимназия

биология

Ақмола облысы

152

Фатоева

Амина

Рамазановна

ГУ "СШ № 41 аула Кабанбай батыра"

биология

Ақмола облысы

153

Хакимова

Светлана

Нурлановна

Средняя школа 20

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

154

Хуанбек

Жолжақсы

Хуанбекұлы

№ 10 орта мектеп

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

155

Циммерман

Иван

Сергеевич

КГУ "Борисовская средняя школа отдела образования Атбасарского района"

география

Ақмола облысы

156

Шалов

Қуаныш

Ғалымұлы

Аманкелді орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақмола облысы

157

Шалов

Қуаныш

Ғалымұлы

Аманкелді орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақмола облысы

158

Шарип

мирас

садуулы

Средняя школа #21

биология

Ақмола облысы

159

Шарипова

Аина

Даулетовна

Астрахан № 1 ОМ

биология

Ақмола облысы

160

Шәріп

Айымгүл

Бекғалиқызы

Ғ.Әбдірахманұлы атындағы Қима орта мектебі

биология

Ақмола облысы

161

Эрхат

Адиль

Тлеубердиевич

КГУ "Средняя школа №10"

география

Ақмола облысы

162

Яковенко

Николай

Сергеевич

КГУ "Айдабульская средняя школа"

математика

Ақмола облысы

163

Абдиганиева

Жайна

Абылайқызы

Милы орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

164

Адильбеков

Рахат

Ерсұлтанұлы

Хромтауская Средняя Школа №4

физика

Ақтөбе облысы

165

Айбекқызы

Нұрханым

Айбек

Тобық Жармағамбетов атындағы орта мектебі

ағылшын тілі

Ақтөбе облысы

166

Айтуғанова

Альбина

Султангалиевна

№47 жалпы білім беретін орта мектебі

биология

Ақтөбе облысы

167

Аққалиева

Айбөбек

Шыныбекқызы

Ойыл қазақ орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақтөбе облысы

168

Алғазина

Айгерім

Нұрлыбекқызы

Ойыл қазақ орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

169

Алдонгарова

Кымбат

Канназаровна

Ярослав орта мектебі

Дүниежүзі тарихы

Ақтөбе облысы

170

Алпамыс

Динара

Қанатқызы

Нұрлы-көш орта мектебі

химия

Ақтөбе облысы

171

Алтаева

Аякоз

Ерболатқызы

13 орта мектеп

биология

Ақтөбе облысы

172

Альмуханова

Айкумис

Сакенқызы

Нұрлы-көш орта мектебі

ағылшын тілі

Ақтөбе облысы

173

Аманиязова

Жазира

Мұратқызы

Жансен Кереев атындағы орта мектеп

ағылшын тілі

Ақтөбе облысы

174

Анарбек

Аяжан

Алтынбайқызы

#36 қазақ орта мектебі

биология

Ақтөбе облысы

175

Антонов

Мади

Ғарифоллаұлы

Ойыл қазақ орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақтөбе облысы

176

Ауданбаев

Ердәулет

Сақтағанұлы

А.С.Пушкин атындағы орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

177

Базарбай

Гауһар

Ерланқызы

Амангелді орта мектебі

химия

Ақтөбе облысы

178

Байманова

Ботагөз

Жақсыбайқызы

№31 қазақ орта мектебі

география

Ақтөбе облысы

179

Баулина

Лидия

Александровна

Хромтауская Средняя Школа №4

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

180

Бисенғали

Мейрамбек

Нұрбекұлы

№1 орта мектеп

Дүниежүзі тарихы

Ақтөбе облысы

181

Бітімбай

Айсұлтан

Асқарұлы

А.С.Пушкин атындағы орта мектеп

биология

Ақтөбе облысы

182

Болат

Ғалым

Нұрболатұлы

4 Алға орта мектебі

биология

Ақтөбе облысы

183

Бөкеева

Назерке

Еділбекқызы

Жансен Кереев атындағы орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

184

Ғазиз

Ақтұрсын

Қайратқызы

Ембі қалалық №1 орта мектебі

химия

Ақтөбе облысы

185

Дауева

Анель

Мирбулаткызы

№36 қазақ орта мектебі

ағылшын тілі

Ақтөбе облысы

186

Еламанов

Алтынбек

Жәнібекұлы

№30

география

Ақтөбе облысы

187

Әлім

Айсана

Дауырбекқызы

Қ.Жұбанов атындағы орта мектебі

математика

Ақтөбе облысы

188

Ерназаров

Галымжан

Адилханович

Нұрлы-көш орта мектебі

география

Ақтөбе облысы

189

Есингельдина

Томирис

Аскаровна

М.Арын атындағы Қарғалы қазақ орта мектебі

химия

Ақтөбе облысы

190

Есмағанбетова

Мөлдір

Бауыржанқызы

36 қазақ орта мектебі

биология

Ақтөбе облысы

191

Жадырасынова

Арай

Абзалқызы

№41 жалпы білім беретін орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

192

Жайлықанұлы

Жандәулет

Жайлықанұлы

Бұлақтыкөл орта мектебі

география

Ақтөбе облысы

193

Жақсылық

Ұлпан

Айжарыққызы

Сейдалы Оразалин атындағы орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

194

Жаналиев

Нұрсұлтан

Мұсаұлы

№7 орта мектебі

Қазақстан тарихы

Ақтөбе облысы

195

Жанатарова

Арайлым

Габитовна

#47 мектеп

биология

Ақтөбе облысы

196

Жанбурина

Аяулым

----------

Хромтауская Средняя Школа №4

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

197

Жарасқанова

Аяжан

Ғаниқызы

Сағашилі орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

198

Жаскайрат

Алишер

Аскарович

СШ № 1

математика

Ақтөбе облысы

199

Жауғашарова

Бақытнұр

Абатқызы

ойыл қазақ орта мектебі

химия

Ақтөбе облысы

200

Жолаушыбай

Әсел

Оразжанқызы

Хромтауская Средняя Школа №4

ағылшын тілі

Ақтөбе облысы

201

Жолдыбаева

Жарқыра

Даниярқызы

А.С.Пушкин атындағы орта мектеп

география

Ақтөбе облысы

202

Жумашева

Алтынай

Асқарқызы

Новый Орта мектебі

биология

Ақтөбе облысы

203

Ибрагимов

Төлеген

Асылбекұлы

Милы орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

204

Изтаева

Айнұр

Қайратқызы

№ 31 қазақ орта мектебі

биология

Ақтөбе облысы

205

Қазкенова

Аида

Серікқызы

№55жалпы білім беретін орта мектеп

биология

Ақтөбе облысы

206

Қалабай

Мира

Ерсайын

Т. Жармағамбетов атындағы орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

207

Калдыбаев

Равиль

Серикович

№59 общеобразовательная средняя школа

Қазақстан тарихы

Ақтөбе облысы

208

Қалиғұлла

Жұлдызай

Болатқызы

Қ.Жұбанов атындағы орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

209

карбозова

жадыра

мейірханқызы

№41жалпы білім беретін орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

210

Кардаполова

Света

Игоревна

№59 общеобразовательная средняя школа

Қазақстан тарихы

Ақтөбе облысы

211

Қаржаубаева

Назерке

Жанамановна

41 орта мектеп

Қазақстан тарихы

Ақтөбе облысы

212

Қартбаева

Ұлболсын

Сәкенқызы

І.Үргенішбаев атындағы орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

213

Кашкимбаева

Наргиз

Асановна

Средняя общеобразовательная школа №59 (бывшая Георгиевская СШ)

Қазақстан тарихы

Ақтөбе облысы

214

Кәдірбек

Бибарыс

Кәдірбек

Темірбек Жүргенов атындағы орта мектебі

география

Ақтөбе облысы

215

Князбай

Айгуля

Ермекқызы

Хромтауская Средняя Школа №4

Дүниежүзі тарихы

Ақтөбе облысы

216

Короваенко

Наталья

Дмитриевна

Ярослав орта мектебі

биология

Ақтөбе облысы

217

Куандыков

Султан

Серикович

Кандыагашская СШ №2

биология

Ақтөбе облысы

218

Курмангазина

Жумагуль

Толегенкызы

41 жалпы білім беретін

Қазақстан тарихы

Ақтөбе облысы

219

Құбаш

Назерке

Ерұланқызы

А.С.Пушкин атындағы орта мектеп

химия

Ақтөбе облысы

220

Құдайбергенов

Арнат

Қанатұлы

Хромтауская Средняя Школа №4

география

Ақтөбе облысы

221

Мағауина

Мәдина

Әуесбекқызы

С.Жиенбаев атындағы орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

222

Малсақбаев

Нұрсултан

Нұрболатұлы

Хромтауская Средняя Школа №4

Дүниежүзі тарихы

Ақтөбе облысы

223

Маңғытай

Азат

Қуанышұлы

" № 4 Алға орта мектебі" ММ

ағылшын тілі

Ақтөбе облысы

224

Махатова

Гүлназ

-

Нұрлы-көш орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

225

мендыгалиева

дамира

батырбек

новый орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

226

Мерейұлы

Нұрсұлтан

Мерейұлы

Темірбек Жүргенов атындағы орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

227

Миминова

Сарра

Абсаттарқызы

ХСШ №4

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

228

Муратова

Самал

Абаевна

Қобда гимназиясы

Қазақстан тарихы

Ақтөбе облысы

229

Муратова

Самал

Абаевна

Қобда гимназиясы

Қазақстан тарихы

Ақтөбе облысы

230

Мұратова

Нұрия

Болатқызы

"4 Алға орта мектебі" ММ

ағылшын тілі

Ақтөбе облысы

231

Мыңбай

Назерке

Есенғалиқызы

Сағыз орта мектебі

математика

Ақтөбе облысы

232

Мырзағали

Аяжан

Төлеуғалиқызы

Хромтауская Средняя Школа №4

ағылшын тілі

Ақтөбе облысы

233

Нұрмұханова

Айнұр

Таңжарбайқызы

Қ.Жазықов атындағы орта мектеп

биология

Ақтөбе облысы

234

Ойылханова

Венера

Асқарқызы

Амангелді орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

235

Отарбек

Нұрлан

Айбекұлы

Тобық Жармағамбетов атындағы орта мектебі

физика

Ақтөбе облысы

236

Отарбек

Нұрлан

Айбекұлы

Тобық Жармағамбетов атындағы орта мектебі

физика

Ақтөбе облысы

237

Өмірзақ

Әсел

Бақытжанқызы

Сағыз орта мектебі

география

Ақтөбе облысы

238

Өтешова

Сая

Маратқызы

Тобық Жармағамбетов атындағы орта мектебі

биология

Ақтөбе облысы

239

Рамазанова

Динара

Бауыржановна

средняя общеобразовательная школа №59

Қазақстан тарихы

Ақтөбе облысы

240

Реджепова

Лаура

Оразгалийқызы

Хромтауская Средняя Школа №4

география

Ақтөбе облысы

241

Сабыржан

Карина

Нұрланқызы

" № 4 Алға орта мектебі" ММ

Дүниежүзі тарихы

Ақтөбе облысы

242

Сагидуллаева

Балауса

Еркинбай

Сағашилі орта мектебі

математика

Ақтөбе облысы

243

Сагиев

Дәуренбек

Алибекұлы

Нұрлы-көш орта мектебі

информатика

Ақтөбе облысы

244

Сағымжанқызы

Гүлбарам

Сағымжан

Тобық Жармағамбетов атындағы орта мектеп

Қазақстан тарихы

Ақтөбе облысы

245

Сағынова

Ардақ

Әділбекқызы

Амангелді орта мектебі

математика

Ақтөбе облысы

246

Сатыбалдин

Нурдаулет

Серикович

№41мектеп

Дүниежүзі тарихы

Ақтөбе облысы

247

Сатыбалдниа

Нұрханым

Айса

№3Қарауылкелді орта мектебі

география

Ақтөбе облысы

248

Сахиев

Нурхат

Сахиулы

Милы орта мектебi

география

Ақтөбе облысы

249

Серікбаева

Аружан

Баймұратқызы

№ 31 қазақ орта мектебі

география

Ақтөбе облысы

250

Таңатар

Ақбота

Сайынқызы

Ойыл қазақ орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

251

Тулегенова

Диана

Абаевна

№47 жалпы білім беретін орта мектебі

биология

Ақтөбе облысы

252

Түякбаева

Ария

Cериковна

№47жалпы білім беретін орта мектеп

биология

Ақтөбе облысы

253

Тұяқбаева

Ария

Сериковна

№47 жалпы білім беретін орта мектебі

биология

Ақтөбе облысы

254

Умаргазина

Малика

----------

Хромтауская Средняя Школа №4

физика

Ақтөбе облысы

255

Хамзина

Махаббат

Тураровна

55 жалпы орта білім беретін мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Ақтөбе облысы

256

Шүйіншібаева

Данагүл

Асылбекқызы

№ 31 қазақ орта мектебі

биология

Ақтөбе облысы

257

Якупова

Мадина

Измуканқызы

"Номер 13 орта мектебі" ММ

биология

Ақтөбе облысы

258

Абдижапбар

Ботакоз

Мараткызы

Абай атындағы жалпы орта билим беретин мектеп

физика

Алматы облысы

259

Абділдаұлы

Алем

Абділда

Талдықорған қаласы, Н.Островский атындағы №8 орта мектеп

биология

Алматы облысы

260

Абдуали

Елдос

Бақбергенұлы

Керімағаш-Арасан ауылындағы орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

261

Абдукаримова

Фатима

Тургановна

А.Розыбақиев атындағы №153 мектеп-гимназия

Қазақстан тарихы

Алматы облысы

262

Абдуллина

Томирис

Тимуровна

Коммуналдық мемлекеттік мекеме №13 мектеп-гимназиясы

математика

Алматы облысы

263

Абишева

Айгерим

Ержановна

ТЭФМШ

ағылшын тілі

Алматы облысы

264

Абишева

Альмира

Манарбековна

М.Ғабдуллин атындағы орта мектеп

Қазақстан тарихы

Алматы облысы

265

Абулазиз

Дильнур

Айниевна

А. Розыбақиев атындағы №153 мектеп-гимназия

Қазақстан тарихы

Алматы облысы

266

Абылкаиров

Сакен

Талғатұлы

"Шеңгелді ауылындағы Қадырғали Жалайыр атындағы №6 орта мектеп" МКМ

математика

Алматы облысы

267

Адал

Ақытхан

Адал

Ы.Алтынсарин атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталық

география

Алматы облысы

268

Адасов

Елнур

Максатулы

Сакен Сейфуллин атындагы #2 орта мектеп

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

269

Айботай

Фариза

Абдулахаткызы

Кызылжар орта мектеби

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

270

Айзези

Бадинур

Турханжановна

А.Розыбақиев атындағы №153 мектеп-гимназия

биология

Алматы облысы

271

Айткали

Алибек

Нурлатұлы

"Ескелді ауданы әкімдгінің Қоңыр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

география

Алматы облысы

272

Айткожанова

Арина

Бекуланқызы

Н.Островский атындағы №8 орта мектеп

биология

Алматы облысы

273

Ақылбекова

Нұрайым

Жәнібекқызы

№1 мектеп-гимназия КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

274

Алибаева

Анель

Джанатовна

72 жалпы билим беретин

география

Алматы облысы

275

Алибек

Айдана

Ерланқызы

"Шеңгелді ауылындағы Қадырғали Жалайыр атындағы №6 орта мектеп" МКМ

ағылшын тілі

Алматы облысы

276

Алибек

Азамат

Ерболатұлы

№22 ЖОМ КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

277

Алимкулов

Аспандияр

Серікұлы

Шилібастау бекетіндегі орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекеме

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

278

Алимова

Айжан

Бакытжановна

Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Қарғалы №2 арнаулы гиназиясы

ағылшын тілі

Алматы облысы

279

Алмабек

Райхан

Тоқтарқызы

"А.Розыбакиев атындағы орта мектеп"коммуналдық мемлекеттік мекемесі

математика

Алматы облысы

280

Алпысбекова

Адеми

Кайратовна

Жоламан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

281

Алтынбеков

Дәулет

Болатбекұлы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме №13 мектеп-гимназиясы

физика

Алматы облысы

282

Аманбаева

Марал

Ерденқызы

Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы

география

Алматы облысы

283

Аманкосова

Камшат

Тазабайқызы

Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі КММ

химия

Алматы облысы

284

Амирханов

Жалгас

Маратұлы

КТЛ

ағылшын тілі

Алматы облысы

285

Анвар

Арай

Бақытқызы

"Шеңгелді ауылындағы Қадырғали Жалайыр атындағы №6 орта мектеп" МКМ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

286

Анербай

Аяулым

Даниярқызы

"№3 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" Мкм

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

287

Апенова

Зарина

Ерболовна

57 орта мектеп

химия

Алматы облысы

288

Армидинова

Карина

Ашимжанқызы

А.Розыбақиев атындағы №153 мектеп-гимназия

Қазақстан тарихы

Алматы облысы

289

Асылбеков

Алишер

Бауржанович

КГУ ОШ 117

география

Алматы облысы

290

Асылханқызы

Лайла

Асылханқызы

"№3 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" Мкм

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

291

Аханов

Ерхан

Мадениетұлы

Қадырғали Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

292

Бағдат

Есенбол

Бағдатұлы

«Ескелді ауданы әкімдігінің Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

293

Базарбек

Абзал

Әлжанұлы

Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Қарғалы №2 арнаулы гимназиясы

биология

Алматы облысы

294

Базылбекова

Шерин

Мухтаровна

Жоламан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығы мен коммуналдық мемлекеттік мекемесі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

295

Байказакова

Амина

Арманқызы

№1 мектеп-гимназиясы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

296

Баймагамбатова

Бану

Баймағамбетова

№13 жалпы орта білім беретін мектеп

география

Алматы облысы

297

Байтаулова

Айдана

Даулетовна

№81 мектеп-гимназиясы

биология

Алматы облысы

298

Бақыт

Гүлдана

Дастанқызы

КГУОШ №117

география

Алматы облысы

299

Бақытқожа

Гүлмира

Бақытқожақызы

Үлкеншыған орта мектебі

биология

Алматы облысы

300

Барлық

Әсем

Әлпешқызы

Жангелдин атындағы орта мектеп Қараарша бастауыш мектебімен коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Алматы облысы

301

Батырхан

Света

Бақытжанқызы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме №13 мектеп-гимназиясы

химия

Алматы облысы

302

Бейсен

Мархаба

Нұрланқызы

Үлкеншыған орта мектебі

биология

Алматы облысы

303

Бейсжанова

Арайлым

Нұрахманқызы

Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

304

Бекболат

Мәдина

Бекболатқызы

Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы

математика

Алматы облысы

305

Бекежанова

Айгерім

Рустамовна

Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы

география

Алматы облысы

306

Бекмуха

Сенбек

Батырғалиұлы

"Шеңгелді ауылындағы Қадырғали Жалайыр атындағы №6 орта мектеп" МКМ

география

Алматы облысы

307

Белюченко

Виктор

Васильевич

Сш имени Каблиса жырау

биология

Алматы облысы

308

Белюченко

Виктор

Васильевич

Сш имени Каблиса жырау

биология

Алматы облысы

309

БЕРДИМУРАТОВ

АКИМБЕК

ОСПАНУЛЫ

Ы,АЛТЫНСАРИН ОРТА МЕКТЕБІ КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

310

Бисенбай

Айдын

Мұратұлы

Ы.Алтынсарин орта мектебі

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

311

Бодаубекова

Жансая

Қайыпқызы

Қарашоқы

Қазақстан тарихы

Алматы облысы

312

Бозова

Алина

Шынарбекқызы

«Ескелді ауданы әкімдігінің Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

313

Болат

Адия

Ержанқызы

Жалпы білім беретін №124 мектеп

ағылшын тілі

Алматы облысы

314

Болусбекова

Арайлым

Ерикқызы

Үлкеншыған орта мектебі

биология

Алматы облысы

315

Болусбекова

Талшын

Ержанқызы

Үлкеншыған орта мектебі

биология

Алматы облысы

316

Брұмқұл

Жанат

Санатұлы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме №13 мектеп-гимназиясы

физика

Алматы облысы

317

Буркіт

Айша-бибі

Бүркітқызы

№ 177 жалпы білім беретін мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

318

Бушукова

Жания

Бекежанова

СШ№8

ағылшын тілі

Алматы облысы

319

Бұрхан

Дінмұхаммед

Сембайұлы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме №13 мектеп-гимназиясы

биология

Алматы облысы

320

Ғабиденов

Ерсын

Қамбарұлы

Қоңыр орта мектебі

география

Алматы облысы

321

Галиулина

Сымбат

Арыспек

Абайды атындагы орта мектеп-гимназиясы

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

322

Герусова

Екатерина

Алексеевна

КГУ ОШ №80

ағылшын тілі

Алматы облысы

323

Дастанұлы

Ақыт

Дастанұлы

Бикен Римова атындағы орта мектеп-гимназиясы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

324

Даукен

Мария

Даукенқызы

Үлкеншыған орта мектебі

биология

Алматы облысы

325

Даулетхан

Аружан

Ғалымжанқызы

С.А.Қожықов атындағы №39 мамандандырылған лицей

ағылшын тілі

Алматы облысы

326

Дәуен

Мүнира

Дәуенқызы

"Ескелді ауданы әкімдігінің Жетісу орта мектебі" МКМ

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

327

Әбдірашит

Барысбек

Асылбекұлы

Жалағаш аудандық білім бөлімінің "33орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

физика

Алматы облысы

328

Әбдіхан

Аида

Қуанышқызы

Ораз Жандосов атындағы орта мектеп

биология

Алматы облысы

329

Әбтәлім

Индира

Болатқызы

Әли Мүслім атындағы 101 орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

330

Әкімбек

Жәнібек

Акимбекович

Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

331

Әлке

Темірлан

Асқарұлы

"Ескелді ауданы әкімдігінің Қоңыр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

география

Алматы облысы

332

Ем

Дарья

Вячеславовна

ГКУ "Средняя школа им. Кадыргали Жалайыр с. Шенгельды"

ағылшын тілі

Алматы облысы

333

Ерболатова

Назерке

Ерболатқызы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме №13 мектеп-гимназиясы

география

Алматы облысы

334

Ерболғанова

Сәуле

Қанатқызы

Үлкеншыған орта мектебі

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

335

Ердалы

Ақбота

Желтайқызы

"Жаңа Ғасыр" № 175 гимназия

ағылшын тілі

Алматы облысы

336

Ерикова

Асель

Ерикқызы

177 жалпы білім беретін мектеп

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

337

Әуесхан

Салтанат

Есіркепқызы

"М.Мәметова атындағы орта мектеп" КММ

математика

Алматы облысы

338

Жабыканова

Сабина

Кайратовна

15 гимназия

биология

Алматы облысы

339

Жакман

Жандос

Еркінұлы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме №13 мектеп-гимназиясы

математика

Алматы облысы

340

Жапай

Айгүл

Қанатқызы

"М.Мәметова атындағы орта мектеп" КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

341

Жапаров

Бағлан

Берікұлы

Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы

физика

Алматы облысы

342

Жапсарбек

Даная

Біржанқызы

"М.Мәметова атындағы орта мектеп" КММ

математика

Алматы облысы

343

Жарылғап

Жадыра

Дауылбайқызы

"Жаңа ғасыр" №175 гимназия

ағылшын тілі

Алматы облысы

344

Женисханов

Исламбек

Темирланович

КГУ ОШ № 190 им. Ш. Кудайбердыулы

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

345

Жетпісов

Ерасыл

Серікбайұлы

Н.Островский атындағы №8 орта мектеп

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

346

Жолбарыс

Илияс

Нурланұлы

126 мамандандырылған мектеп-лицей

география

Алматы облысы

347

Жолдасова

Бағила

Аманжолқызы

Ы,Алтынсарин атындағы орта мектебі КММ

биология

Алматы облысы

348

Жолдасова

Бағила

Аманжолқызы

Ы,Алтынсарин атындағы орта мектебі КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

349

Закиров

Роман

Турсунович

Коммунальное Государственное Учреждение Общеобразовательная Школа №82

география

Алматы облысы

350

Закирова

Балауса

Нуркожақызы

Улкеншыған орта мектебі

биология

Алматы облысы

351

Зархум

Ақшолпан

Зархум

"Ескелді ауданы әкімдігінің Қаблиса жырау атындағы орта мектебі МДШО-мен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

биология

Алматы облысы

352

Зархум

Ақмарал

Зархум

" Ескелді ауданы Қаблиса жырау атындағы орта мектебі МДШО-мен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

353

Илилянова

Сафура

Серикболовна

149 жалпы білім беретін мектеп

химия

Алматы облысы

354

Ильясова

Азиза

Алижановна

школа 80

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

355

Имандос

Қуандық

Талгат

Беріктас орта мектебі

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

356

Қабаржан

Жеңісбай

Кенжетайұлы

сш.им. Ж.Жакыпбаева

биология

Алматы облысы

357

Кадырова

Анель

Сағатқызы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме №13 мектеп-гимназиясы

география

Алматы облысы

358

Казибаева

Дина

Арманқызы

Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

359

Кайнаров

Айтуган

Уразбеков

Ы,Алтынсарин атындагы орта мектебі КММ

Қазақстан тарихы

Алматы облысы

360

Қайыржанова

Қымбат

Абайқызы

Жоламан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

361

Қалдыбаев

Елдос

Берікұлы

Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Қарғалы №2 арнаулы гимназиясы

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

362

Қалжанқызы

Жансая

Қалжанқызы

"№3 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" Мкм

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

363

Калил

Сымбат

Калилқызы

"Ескелді ауданы әкімдігінің Жетісу орта мектебі" МКМ

Қазақстан тарихы

Алматы облысы

364

Қалы

Нұрсаят

Самат

Беріктас орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

365

Қапенов

Ринат

Асқарбекұлы

Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы

биология

Алматы облысы

366

Қаратай

Бекнұр

Бекболатұлы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме №13 мектеп-гимназиясы

география

Алматы облысы

367

Кенесханова

Ақмарал

Ерлановна

47 мектеп

биология

Алматы облысы

368

Кенжебаева

Айнұр

Рахымжанқызы

Жоламан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

369

Кенжебек

Сұлтан

Кенжебекұлы

Ж.Жақыпбаев атындағы орта мектеп.

география

Алматы облысы

370

Қожаева

Айсымбат

Айдынқызы

Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

371

Қойшыкенов

Шынгыс

Бауыржанұла

С.А.Қожықов атындағы №39 мамандандырылған лицей

география

Алматы облысы

372

Копжасаров

Бисенбай

Есенгалиевич

Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі КММ

физика

Алматы облысы

373

Қосжан

Бекзат

Райымбекұлы

"Шеңгелді ауылындағы Қадырғали Жалайыр атындағы №6 орта мектеп" МКМ

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

374

Қосынғали

Аршын

Қосынғпали

Текелі қаласы №1 орта метебі МДШО-мен КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

375

Қуанышова

Әйгерім

Қуаныш

"Қарғалы №4 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

биология

Алматы облысы

376

Қыдырбай

Саят

Далелханұлы

Үлкеншыған орта мектебі

биология

Алматы облысы

377

Қыпшақ

Диана

Қыпшақ

178лицей

география

Алматы облысы

378

Мангазбеков

Рамир

Талгатович

СШ №11 им. Е.Берликожаулы

биология

Алматы облысы

379

Маскалева

Светлана

Евгеньевна

"М.Мәметова атындағы орта мектеп" КММ

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Алматы облысы

380

Маулетбек

Маржан

Құсманқызы

"Шеңгелді ауылындағы Қадырғали Жалайыр атындағы №6 орта мектеп" МКМ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

381

Махаметжанов

Мұқан

Мухтарович

"№3 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналдық мекемесі

математика

Алматы облысы

382

Махмутов

Амандық

Ғабит

Сәкен Сейфуллин атындағы №2 орта мектеп

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

383

Мәді

Алмас

Өсімханқызы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме №13 мектеп-гимназиясы

ағылшын тілі

Алматы облысы

384

Мейрамжанова

Гульвира

Бауыржанқызы

Көкөзек орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

385

Молдакулова

Алтынай

Калибеккызы

49орта мектеп

ағылшын тілі

Алматы облысы

386

Момунова

Амина

Арипжановна

А.Розыбақиев атындағы №153 мектеп-гимназия

химия

Алматы облысы

387

Мудиярова

Алтынай

Абдрахманқызы

"№12 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" МКМ

Қазақстан тарихы

Алматы облысы

388

Муханбетова

Асемай

Досымкызы

Құдыс Әбсәметов атындағы МДШО бар коммуналдық мемлекеттік мекемесі

математика

Алматы облысы

389

Мұрат

Анеля

Мұрат

"Сарқан аудандық білім бөлімінің Черкасск орта мектебі МДШО" КММ

география

Алматы облысы

390

Мұхаметалин

Серикжан

Шәріпұлы

"Жамбыл Қаппаров атындағы №5 физика-математикалық мектеп-интернаты" КММ

физика

Алматы облысы

391

Мырзалы

Назгүл

Қуантқанқызы

Жалағаш аудандық білім бөлімінің "33орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

биология

Алматы облысы

392

Мырзатаева

Нұрай

Нұрлыбекқызы

№13 жалпы орта білім беретін мектеп

информатика

Алматы облысы

393

Мырзахмет

Назерке

Берікқызы

Керімағаш-Арасан ауылындағы орта мектебі

география

Алматы облысы

394

Мырзахметов

Муслим

Қайратұлы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме №13 мектеп-гимназиясы

география

Алматы облысы

395

Накновын

Абылайхан

Мырзағалиұлы

Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі КММ

биология

Алматы облысы

396

Нарбатыров

Бауыржан

Майрамбекович

Ы.Алтынсарин атындағы орта мекткбі КММ

физика

Алматы облысы

397

Науқанбаева

Тоғжан

Талапқызы

"Жаңа Ғасыр" № 175 гимназия

ағылшын тілі

Алматы облысы

398

Наушан

Әсемгүл

Асқарқызы

"Сарқан аудандық білім бөлімінің Черкасск орта мектебі МДШО" КММ

ағылшын тілі

Алматы облысы

399

Несіпжан

Нұржан

Асхатұлы

қазақ-түрік лицей-интернаты

география

Алматы облысы

400

Нуркалымова

Зарина

Мақсатқызы

"Шеңгелді ауылындағы Қадырғали Жалайыр атындағы №6 орта мектеп" МКМ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

401

Нұрдан

Әлима

Мұратбекқызы

Абдолла Қарсақбаев атындағы орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

402

Нұрдаңық

Мұхитжан

Нұрдаңықұлы

Үлкеншыған орта мектебі

биология

Алматы облысы

403

Нұркелді

Қыран

Нұркелдіұлы

Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы

информатика

Алматы облысы

404

Озхан

Илькнура

Эбейтуллах

А.Розыбақиев атындағы №153 мектеп-гимназия

математика

Алматы облысы

405

Оразқанов

Ермахан

Асанұлы

"Сарқан аудандық білім бөлімінің Черкасск орта мектебі МДШО" КММ

география

Алматы облысы

406

Орымбеков

Еділ

Ерсінұлы

"Сарқан аудандық білім бөлімінің Черкасск орта мектебі МДШО" КММ

физика

Алматы облысы

407

Орынбасарұлы

Олжас

Орынбасарұлы

Қайнар орта мектебі

география

Алматы облысы

408

Орынбеков

Жанболат

Сабырұлы

Жоламан орта мектебі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Қазақстан тарихы

Алматы облысы

409

Өкен

Жанарбек

Өкен

Қоңыр орта мектебі

география

Алматы облысы

410

Өмір

Әлпира

Өмір

Текелі қаласының №1 орта мектебі МДШО-мен КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

411

Өмірбек

Айгөлек

Өмірбек

"Новорыбин орта мектебі-бақшасы" ММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

412

Өмірзақ

Рахат

Мәметханқызы

"Сарқан аудандық білім бөлімінің Черкасск орта мектебі МДШО" КММ

география

Алматы облысы

413

Өміртайқызы

Ақмарал

Өміртай

" Ескелді ауданы Қаблиса жырау атындағы орта мектебі МДШО-мен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

биология

Алматы облысы

414

Пахтан

Тоғжан

Ғаниқызы

"Шеңгелді ауылындағы Қадырғали Жалайыр атындағы №6 орта мектеп" МКМ

Қазақстан тарихы

Алматы облысы

415

Пожидаева

Елена

Александровна

СШ№8

география

Алматы облысы

416

Пожидаева

Елена

Александровна

СШ№8

математика

Алматы облысы

417

Пожидаева

Елена

Александровна

СШ№8

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Алматы облысы

418

Раимбеков

Бекболат

Бексұлтанұлы

126 мамандандырылған лицей

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

419

Райхан

Тоғжан

Қайратқызы

Үлкеншыған орта мектебі

физика

Алматы облысы

420

Рысбаева

Динара

Ерболқизы

"Жамбыл Қаппаров атындағы №5 физика-математикалық мектеп-интернаты" КММ

ағылшын тілі

Алматы облысы

421

Рябинин

Артем

Сергеевич

сш № 8

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Алматы облысы

422

Рябинин

Артем

Сергеевич

сш № 8

химия

Алматы облысы

423

Рябинин

Артем

Сергеевич

сш № 8

химия

Алматы облысы

424

Сабирова

Юлия

Фархатовна

КГУ "СШ им. Ы. Алтынсарина"

математика

Алматы облысы

425

Садуақас

Арайлым

Жомартханқызы

"Жоламан орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі"

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

426

Сақытжанов

Абд-Рахман

Асқарұлы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме №13 мектеп-гимназиясы

физика

Алматы облысы

427

Сенкебаева

Арайлым

Нұржанқызы

Тұрар Рысқұлов

ағылшын тілі

Алматы облысы

428

Сидоренко

Яна

Сергеевна

Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа с дошкольным мини-центром имени К.Абсаметова, Героя Социалистического Труда"

география

Алматы облысы

429

Стамшалов

Азиз

Қайдарұлы

"№3 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" Мкм

Қазақстан тарихы

Алматы облысы

430

Сундетов

Абылай

Бердигалиевич

N126 мамандандырылған лицей

ағылшын тілі

Алматы облысы

431

Талгатова

Дилинур

Талгатовна

А.Розыбақиев атындағы №153 мектеп-гимназия

химия

Алматы облысы

432

Телібай

Ринат

Асхатұлы

"Ескелді ауданы әкімдігінің Жетісу орта мектебі" МКМ

Қазақстан тарихы

Алматы облысы

433

Темірбек

Назерке

Темірбекқызы

"М.Мәметова атындағы орта мектеп" КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Алматы облысы

434

Темірғали

Елдар

Ерланұлы

Панфилов атындағы орта мектеп

география

Алматы облысы

435

Темірқұл

Серікжан

Бекжанұлы

Алматы қаржы-құқықтық және технологиялықлық колледж

география

Алматы облысы

436

Тәсібек

Бағнұр

Таңатарқызы

Шилібастау бекетіндегі орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекеме

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

437

Тлеуқұл

Талшын

Ғаниятқызы

Қарғалы №2 арнаулы гимназиясы

химия

Алматы облысы

438

Тойбекова

Ақмарал

Анатолиевна

"№12 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" МКМ

математика

Алматы облысы

439

Төлеубаев

Ерсұлтан

Асылбекұлы

Жалағаш аудандық білім бөлімінің "33орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

физика

Алматы облысы

440

Төребаев

Мақсат

Қуанышұлы

"Шеңгелді ауылы Қ.Жалайыр атындағы №6 орта мектеп" МКМ

география

Алматы облысы

441

Тулепова

Әлима

Әдилханқызы

Коммуналдық мемлекеттік мекеме №13 мектеп-гимназиясы

химия

Алматы облысы

442

Турганова

Айимгул

Мардановна

А.Розыбақиев атындағы №153 мектеп-гимназия

математика

Алматы облысы

443

Турдыкеева

Шынар

Асылбекқызы

Улкеншыған орта мектебі

география

Алматы облысы

444

Туреханов

Дархан

Тұрғанбекұлы

Үлкеншыған орта мектебі

биология

Алматы облысы

445

Тутадзе

Мурад

Фаризович

"М.Мәметова атындағы орта мектеп" КММ

математика

Алматы облысы

446

Тынысбеков

Ербол

Тынысбекұлы

Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Қарғалы №2 арнаулы гимназиясы

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

447

Уали

Алтынай

Ғабитқызы

Улкеншыған орта мектебі

биология

Алматы облысы

448

Усентаев

Еламан

Еркинулы

номер 72 жалпы билим беретин мектеп

география

Алматы облысы

449

Усманов

Ислам

Аблахатұлы

А.Розыбақиев атындағы №153 мектеп-гимназия

математика

Алматы облысы

450

Ұзақбай

Алуа

Бейқұтқызы

Қадырғали Қосымұлы Жалайыри атындағы орта мектеп-гимназиясы

Дүниежүзі тарихы

Алматы облысы

451

Халиллаева

Шаркия

Қайратқызы

Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі КММ

биология

Алматы облысы

452

Шарипбекова

Мадина

Бақытжанқызы

"№12 орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" МКМ

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Алматы облысы

453

Шаяхмет

Аружан

Сәкенқызы

Титов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен

химия

Алматы облысы

454

Шәкен

Жулдызай

Бақытқызы

Тұрар Рысқұлов

ағылшын тілі

Алматы облысы

455

Шукур

Мадина

Даутжановна

А.Розыбақиев атындағы №153 мектеп-гимназия

ағылшын тілі

Алматы облысы

456

Ыбышева

Дина

Мұханқызы

126 мамандандырылған мектеп-лицей

ағылшын тілі

Алматы облысы

457

Юсупова

Шахидам

Эршадовна

А.Розыбақиев атындағы №153 мектеп-гимназия

биология

Алматы облысы

458

Абат

Салауат

Абатұлы

№9 орта мектеп

математика

Атырау облысы

459

Аманкос

Ақмөлдір

Манарбекқызы

№13 мектеп

информатика

Атырау облысы

460

Аманкос

Ақмөлдір

Манарбекқызы

№13 мектеп

информатика

Атырау облысы

461

Бағыт

Айнұр

Амантайқызы

Атырау облыстық дарынды балаларға арналған интернаттық мекемесі бар ұлттық гимназия

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Атырау облысы

462

Бағытжанова

Айым

Есқалиқызы

№13 жалпы орта білім беретін мектеп

физика

Атырау облысы

463

Баянова

Жумагуль

Кумаргалиевна

№10 С.Мұқанов атындағы орта мектеп

химия

Атырау облысы

464

Битмалиева

Алтынай

Аманкелдіқызы

Мұxтар Әуезов

биология

Атырау облысы

465

Дауленова

Венера

Қанатқызы

№13 жалпы орта білім беретін мектеп

химия

Атырау облысы

466

Дүйсенбайқызы

Жангүл

Дүйсенбайқызы

№13 мектеп

Дүниежүзі тарихы

Атырау облысы

467

Елеш

Динара

Самақызы

№13 мектеп

Қазақстан тарихы

Атырау облысы

468

Ермекбай

Арайлым

Аманбайқызы

Атырау облыстық дарынды балаларғар арналған интернаттық мекемесі бар ұлттық гимназия

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Атырау облысы

469

Есенжанова

Альбина

Қайыржанқызы

М.Мөңкеұлы атындағы орта мектебі

информатика

Атырау облысы

470

Жаумадинова

Лиза

Закария

№ 17 жалпы орта білім беретін мектеп

Қазақстан тарихы

Атырау облысы

471

Жұмабаева

Айназ

Аманжолқызы

Боран Нысанбаев атындағы орта мектеп

химия

Атырау облысы

472

Зұлқожа

Бибінұр

Нұрлыбекқызы

Боран Нысанбаев атындағы орта мектеп

Қазақстан тарихы

Атырау облысы

473

Қайр

Анжела

Әбілжанқызы

жалпы білім беретін Жұмабай Мырзағалиев атындағы орта мектеп

ағылшын тілі

Атырау облысы

474

Қамалова

Парасат

Ерболатқызы

Жалпы білім беретін Аққыстау орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Атырау облысы

475

Кенғанова

Нұрсұлу

Саматқызы

№22 жалпы орта білім беретін мектеп

Қазақстан тарихы

Атырау облысы

476

Қыстаубаев

Амандық

Серікқалиұлы

№13 жалпы орта білім беретін мектеп

Қазақстан тарихы

Атырау облысы

477

Махуова

Аида

Ғайсақызы

Атырау облыстық дарынды балаларға арналған интернаттық мекемесі бар ұлттық гимназия

ағылшын тілі

Атырау облысы

478

Муксинова

Айнара

Багитжановна

М.Әуезов атындағы орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Атырау облысы

479

Мухамбетова

Асель

Ерлан

Мұхтар Әуезов

биология

Атырау облысы

480

Мұxамбедиярова

Алтынай

Мұxамбедиярқызы

№22 орта білім беретін мектеп

Дүниежүзі тарихы

Атырау облысы

481

Өтегенова

Жанаргүл

Нүркенқызы

№13 жалпы орта білім беретін мектеп

информатика

Атырау облысы

482

Өтегенова

Жанаргүл

Нүркенқызы

№13 жалпы орта білім беретін мектеп

информатика

Атырау облысы

483

Самирова

Фатима

Ерлановна

школа им.Ю.А.Гагарина

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Атырау облысы

484

Санақова

Ақерке

Халелқызы

№13 мектеп

Қазақстан тарихы

Атырау облысы

485

Сиратоллина

Ақерке

Қамбарқызы

Жалпы білім беретін Жұмабай Мырзағалиев атындағы орта мектеп мемлекеттік мекемесі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Атырау облысы

486

Теміржанов

Дарын

Нұрланұлы

Боран Нысанбаев атындағы орта мектеп

география

Атырау облысы

487

Тлекқабылқызы

Сәндігүл

Тлекқабыл

Тасшағыл орта мектебі

химия

Атырау облысы

488

Хатенов

Мейрамбек

Мукарамұлы

С.Н.Имашев жалпы орта мектебі

география

Атырау облысы

489

Шнайбекова

Жаһұт

шнайбекқызы

Атырау облыстық дарынды балаларға арналған интернаттық мекемесі бар ұлттық гимназия

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Атырау облысы

490

Шугаепова

Айнур

Аркадиевна

Бауыржан Бегалиев

география

Атырау облысы

491

Айзада

Кайленова

Талғатқызы

Бостандық орта жалпы білім беретін мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

492

Айтжанова

Айнара

Жанболатқызы

С.Есетов атындағы орта жалпы білім беретін мектебі

физика

Батыс Қазақстан облысы

493

Альмешов

Бауржан

Арстан

Макаров жалпы орта билим беретин мектеби

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

494

Амангельдиева

Асель

Ирлановна

Ақсуат жалпы орта білім беретін мектебі

ағылшын тілі

Батыс Қазақстан облысы

495

Амангельдиева

Көркемқаным

Қайыржанқызы

42"Ақ ниет"гимназиясы

биология

Батыс Қазақстан облысы

496

Аткеева

Айсауле

Камидоллиновна

С.Есетов атындағы орта жалпы білім беретін мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

497

Аяжан

Кодарова

Сериккызы

Қаратөбе мектеп-гимназиясы

Қазақстан тарихы

Батыс Қазақстан облысы

498

Базарбаева

Мақпал

Сағидоллақызы

Жаңабұлақ орта жалпы білім беретін мектебі

биология

Батыс Қазақстан облысы

499

Байғуатова

Нұржанат

Айболатқызы

Қ.Сағырбаев атындағы жалпы орта білім беретін мектеп-балабақшасы

химия

Батыс Қазақстан облысы

500

Бақтығали

Әлия

Нұғманқызы

№44 ОРТА ЖАЛПЫ БІЛІМ БЕРЕТІН МЕКТЕП

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

501

Батаева

Ақнұр

Хамитқызы

Гали Бегалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектеп

математика

Батыс Қазақстан облысы

502

Бекежанова

Альбина

Русланқызы

Ғ.Қараш атындағы Қараоба мектеп-гимназиясы

Дүниежүзі тарихы

Батыс Қазақстан облысы

503

Биранова

Алина

Бауыржановна

№46 ЖОББМ

Қазақстан тарихы

Батыс Қазақстан облысы

504

Бисенов

Асхат

Арыстанович

Ақсуат жалпы орта білім беретін мектебі

Дүниежүзі тарихы

Батыс Қазақстан облысы

505

Бисенова

Акмарал

Арыстановна

Ақсуат жалпы орта білім беретін мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

506

Валиева

Аинара

Тимурқызы

Жаңажол орта жалпы білім беретін мектебі

химия

Батыс Қазақстан облысы

507

Валиуллин

Исмаил

Тимурович

Көктерек орта жалпы білім беретін мектебі

Дүниежүзі тарихы

Батыс Қазақстан облысы

508

Ғариф

Райымбек

Ғабитұлы

Абай атындағы мектеп-гимназия

химия

Батыс Қазақстан облысы

509

Ғиззат

Әнел

Талғатқызы

Ә.Молдағұлова атындағы №38 МЛ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

510

Гиззатуллаева

Жасмина

Канатовна

Г.Молдашев атындағы жалпы білім беретін мектебі

ағылшын тілі

Батыс Қазақстан облысы

511

Ғилманов

Еркебұлан

Даниярұлы

Жаңажол орта жалпы білім беретін мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

512

Досжанова

Гүлфара

Замирқызы

С.Есетов атындағы орта жалпы білім беретін мектебі

биология

Батыс Қазақстан облысы

513

Еркінбекова

Сағыныш

Болатбекқызы

Мұхит атындағы жалпы орта білім беретін мектебі

химия

Батыс Қазақстан облысы

514

Есенаманов

Нұрдаулет

Төлеуғалиұлы

№46 ЖОББМ

Қазақстан тарихы

Батыс Қазақстан облысы

515

Жанұзақов

Рахат

Дамирұлы

М.Б.Ықсанов атындағы №36 орта жалпы білім беретін мектеп

география

Батыс Қазақстан облысы

516

Жеңісова

Турсынгул

Қанатқызы

№37 жалпы орта білім беретін мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

517

Жеңісова

Турсынгул

Қанатқызы

№37 жалпы орта білім беретін мектеп

Қазақстан тарихы

Батыс Қазақстан облысы

518

Жомарт

Төлегенов

Жеңісұлы

Бостандық орта жалпы білім беретін мектебі

биология

Батыс Қазақстан облысы

519

Замирова

Назерке

Асхатқызы

Қараөзен мектеп - лицейі

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

520

Каженова

Аина

Бериккалиевна

№ 37 ЖОББМ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

521

Каженова

Аина

Бериккалиевна

№37

Қазақстан тарихы

Батыс Қазақстан облысы

522

Каженова

Аина

Бериккалиевна

№37

физика

Батыс Қазақстан облысы

523

Кажимова

Багдат

Руслановна

Алма Оразбаева атындағы орта жалпы білім беретін мектебі мемлекеттік коммулнальдық мекемесі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

524

Қазбекқызы

Айзада

Қазбекқызы

М-С.Бабажанов атындағы ЖОББМ

физика

Батыс Қазақстан облысы

525

Қайрсапарова

Бибігүл

Айбек

Макаров орта жалпы білім беретін мектебі

Қазақстан тарихы

Батыс Қазақстан облысы

526

Қайырбайқызы

Айкүміс

Қайырбайқызы

Қаратөбе мектеп-гимназиясы

биология

Батыс Қазақстан облысы

527

Қайырболат

Медине

Жантемірқызы

Ғұмар Қараш атындағы Қараоба мектеп-гимназиясы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

528

Канаткалиева

Акгулим

Канаткалиевна

Ғ.Молдашев атындағы орта жалпы білім беретін мектебі

биология

Батыс Қазақстан облысы

529

Қанатов

Әділет

Қайратұлы

Жаңажол орта жалпы білім беретін мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

530

Қапиятуллина

Хорлан

Біржанқызы

Бостандық орта жалпы білім беретін мектебі

биология

Батыс Қазақстан облысы

531

Катжанова

Дария

Гусманқызы

Қаратөбе мектеп-гимназиясы

биология

Батыс Қазақстан облысы

532

Кодарова

Аяжан

Серікқызы

Қаратөбе мектеп-гимназиясы

география

Батыс Қазақстан облысы

533

Қожамұратов

Нұрлыбек

Ерболатұлы

Қараөзен мектеп-лицейі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

534

Қожамұратова

Назерке

Ерболқызы

Қараөзен мектеп-лицейі

биология

Батыс Қазақстан облысы

535

Қожамұратова

Жанерке

Ерболатқызы

Қараөзен мектеп-лицейі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

536

Қорлан

Қапиятоллина

Біржанқызы

Бостандық орта жалпы білім беретін мектебі

биология

Батыс Қазақстан облысы

537

Кузайрова

Маншук

Сабырқызы

ЖББ Аралтөбе ОМ КММ

химия

Батыс Қазақстан облысы

538

Кусанова

Рита

Рустемовна

Қаратөбе мектеп-гимназиясы

Қазақстан тарихы

Батыс Қазақстан облысы

539

Құмар

Асылайым

Русланқызы

Ғұмар Қараш атындағы Қараоба мектеп-гимназиясы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

540

Құрманғалиева

Балбике

Қуандыққызы

Қаратөбе мектеп-гимназиясы

биология

Батыс Қазақстан облысы

541

Мақсұт

Ақерке

Елжанқызы

Ғали Бегалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектеп

биология

Батыс Қазақстан облысы

542

Маликова

Радмила

Саирманқызы

М.Б Ықсанов атындағы №36 Орта жалпы білім беретін мектеп

химия

Батыс Қазақстан облысы

543

Медеуова

Рахат

Дуйсенкызы

24 орта мектеп

физика

Батыс Қазақстан облысы

544

Меңдігереева

Гүлзаман

Асқарқызы

Әлия Молдағұлова атындағы 38мектеп-лицей

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

545

Муратова

Нуршат

Каиржановна

№37 мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

546

Муратова

Нуршат

Каиржановна

№37 мектеп

физика

Батыс Қазақстан облысы

547

Муфтолла

Камиля

Ерпланқызы

М.Б.Ықсанов атындағы №36 орта жалпы білім беретін мектеп

география

Батыс Қазақстан облысы

548

Муханов

Беймбет

Бейбит

Макаров орта жалпы білім беретін мектебі

Дүниежүзі тарихы

Батыс Қазақстан облысы

549

Мұқанғали

Шұға

Берқайырқызы

М-С.Бабажанов атындағы ЖОББМ

физика

Батыс Қазақстан облысы

550

Мұратова

Əсем

Рақымжанқызы

Ғұмар Қараш атындағы Қараоба мектеп-гимназиясы

химия

Батыс Қазақстан облысы

551

Набиоллин

Даулетхан

Ержанұлы

К.Мендалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектеп

география

Батыс Қазақстан облысы

552

Назгүл

Жакупова

Ерболатқызы

Бостандық орта жалпы білім беретін мектебі

биология

Батыс Қазақстан облысы

553

Назерке

Сагидолла

Русланкызы

Қаратөбе мектеп-гимназиясы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

554

Назерке

Сагидолла

Русланкызы

Қаратөбе мектеп-гимназиясы

Қазақстан тарихы

Батыс Қазақстан облысы

555

Насимуллина

Гүлнұр

Нұржанқызы

№37 ЖОББ мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

556

Насимуллина

Гүлнұр

Нұржанқызы

№37 ЖОББ мектебі

Қазақстан тарихы

Батыс Қазақстан облысы

557

Насимуллина

Гүлнұр

Нұржанқызы

№37 ЖОББ мектебі

математика

Батыс Қазақстан облысы

558

Нұрбай

Мұратбек

Əнуарұлы

Ғұмар Қараш атындағы Қараоба мектеп-гимназиясы

Қазақстан тарихы

Батыс Қазақстан облысы

559

Нұржан

Жамбылов

Әбілсалімұлы

Бостандық орта жалпы білім беретін мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

560

Нұржанова

Рима

Жігерқызы

Казталовка орта жалпы білім беретін мектебі

география

Батыс Қазақстан облысы

561

Оразбек

Шайзадинов

Назарбекұлы

Бостандық орта жалпы білім беретін мектебі

Дүниежүзі тарихы

Батыс Қазақстан облысы

562

Оразғали

Уразымбетов

Қадырғалиұлы

Бостандық орта жалпы білім беретін мектебі

Дүниежүзі тарихы

Батыс Қазақстан облысы

563

Орынбаев

Дәрмен

Исабайұлы

Жаңақала аудандық білім беру бөлімі "Пятимар жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

564

Өтебашов

Рустам

Ержанұлы

Егіндікөл жалпы орта білім беретін мектебі

география

Батыс Қазақстан облысы

565

Пауетдин

Нұржанар

Мерзаппайқызы

Жаңабұлақ орта жалпы білім беретін мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

566

Сабитова

Дарина

Азаматқызы

Қараөзен мектеп-лицейі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

567

Сагдиева

Кристина

Қуанышбайқызы

Қаратөбе мектеп-гимназиясы

Дүниежүзі тарихы

Батыс Қазақстан облысы

568

Садыкова

Эльвира

Маратовна

№46 ЖОББМ

Қазақстан тарихы

Батыс Қазақстан облысы

569

Садыров

Асылхан

Дамирұлы

Жаңажол ОЖББМ

география

Батыс Қазақстан облысы

570

Сайхалова

Назира

Туралиевна

М.Б.Ықсанов атындағы №36 орта жалпы білім беретін мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

571

Салекенова

Альбина

Талғатқызы

Жаңажол орта жалпы білім беретін мектебі

ағылшын тілі

Батыс Қазақстан облысы

572

Сапиев

Ансар

Амангелдіұлы

ЖББ Аралтөбе ОМ КММ

химия

Батыс Қазақстан облысы

573

Сатыбалды

Ұлдай

Жамбылқызы

Гали Бегалиев атындағы орта жалпы білім беретін мектеп

математика

Батыс Қазақстан облысы

574

Сейтек

Айнұр

Есенғалиқызы

Ғұмар Қараш атындағы Қараоба мектеп-гимназиясы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

575

Серікова

Гүлназ

Сағатқызы

Қаратөбе мектеп-гимназиясы

биология

Батыс Қазақстан облысы

576

Сисенбаева

Гұлнұр

Ұзақбайқызы

Көктерек орта жалпы білім беретін мектебі

ағылшын тілі

Батыс Қазақстан облысы

577

Темирханов

Еламан

Шынарбекұлы

№ 37 мектеп

география

Батыс Қазақстан облысы

578

Темирханов

Еламан

Шынарбекұлы

№ 37 мектеп

Қазақстан тарихы

Батыс Қазақстан облысы

579

Темирханов

Еламан

Шынарбекұлы

№ 37 ЖОББМ

Қазақстан тарихы

Батыс Қазақстан облысы

580

Тулеугалиева

Назерке

Ерболатқызы

Қаратөбе мектеп-гиназиясы

Дүниежүзі тарихы

Батыс Қазақстан облысы

581

Тулеуқожин

Елемес

Серікұлы

Егіндікөл жалпы орта білім беретін мектебі

география

Батыс Қазақстан облысы

582

Үмбет

Зарина

Бауырбекқызы

С.Есетов атындағы орта жалпы білім беретін мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

583

ФАРИЗА

Ибраемова

Жаннәтқалиқызы

Бостандық орта жалпы білім беретін мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

584

Хадер

Мақатай

Ақболатұлы

Ғұмар Қараш атындағы Қараоба мектеп-гимназиясы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Батыс Қазақстан облысы

585

Хасан

Бауыржан

Сәтбайұлы

Мұхит атындағы жалпы орта білім беретін мектебі

география

Батыс Қазақстан облысы

586

Хафиз

Ербол

Бақытжанұлы

Казталовка орта жалпы білім беретін мектебі

география

Батыс Қазақстан облысы

587

Чарикова

Анастасия

Николаевна

Ульяновская общеобразовательная средняя школа

биология

Батыс Қазақстан облысы

588

Cарсембаева

Аида

Серікқызы

Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі

физика

Жамбыл облысы

589

Əбу

Əлкен

Асхатұлы

Т.Рысқұлов атындағы 48 орта мектеп

биология

Жамбыл облысы

590

Əмірхан

Роза

Əмірханқызы

46орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

591

Абдраимова

Асель

Құралбекқызы

М,Мақатаев атындағы №14 орта мектебі

география

Жамбыл облысы

592

Абзалқызы

Адина

Абзалқызы

М,Мақатаев атындағы №14 орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

593

Аблаева

Ажар

Торланқызы

Айша бибі атындағы дарынды қыз балаларға арналған қазақ-түрік мектеп-интернаты

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

594

Азимжанова

Камилла

Сергеевна

Многопрофильная гимназия № 41 имени А. Пушкина

ағылшын тілі

Жамбыл облысы

595

Айдарова

Аяужан

Ахылбекқызы

Айша бибі атындағы қазақ-түрік мектеп-интернаты

география

Жамбыл облысы

596

Айжанова

Кызжибек

Мажитқызы

№11 орта мектебі

химия

Жамбыл облысы

597

Айманбетова

Нұрай

Алтынбекқызы

Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі

биология

Жамбыл облысы

598

Айманбетова

Арай

Алтынбекқызы

Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі

физика

Жамбыл облысы

599

Ақжол

Қалжан

Абзалқызы

Бауыржан Момышұлы атындағы #45 қазақ-классикалық гимназиясы

ағылшын тілі

Жамбыл облысы

600

Алмабек

Сымбат

Жәнібекқызы

Жамбыл атындағы орта мектеп

Қазақстан тарихы

Жамбыл облысы

601

Алсеуова

Үміт

Канатовна

"Керімбай атындағы №12 мектеп гимназия"

математика

Жамбыл облысы

602

Алтынбек

Жасулан

Еркинулы

Жеңістің 30 жылдығы атындағы орта мектеп

математика

Жамбыл облысы

603

Асылханова

Аружан

Муратовна

Айша бибі атындағы ҚТҚМИ

физика

Жамбыл облысы

604

Асыр

Ақерке

Талғатқызы

Жамбыл атындағы орта мектеп

Қазақстан тарихы

Жамбыл облысы

605

Аязбай

Торғын

Талғатқызы

Айша бибі атындағы дарынды қыз балаларға арналған қазақ-түрік қыздар мектеп-интернаты

физика

Жамбыл облысы

606

Бабаханов

Нажмедин

Абытханұлы

Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі

физика

Жамбыл облысы

607

Баймағамбет

Айдана

Жұмаханқызы

Айша бибі атындағы дарынды қыз балаларға арналған қазақ-түрік мектеп-интернаты

биология

Жамбыл облысы

608

Байназарова

Раушан

Еркінқызы

Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

609

Бахитжанов

Данияр

Жақсыбекович

Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі

физика

Жамбыл облысы

610

Бекмаш

Аружан

Нұржанқызы

Айша бибі атындағы дарынды қыз балаларға арналған мамандандырылған қазақ-түрік мектеп-интернаты

ағылшын тілі

Жамбыл облысы

611

Бексеитова

Айгүл

Асанқызы

Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Балтабай Адамбаев атындағы тірек орта мектебі (ресурстық орталық) коммуналдық мемлекеттік мекемесі

биология

Жамбыл облысы

612

Бижасар

Дана

Қозыханқызы

Диқан тірек (р.о) мектебі

биология

Жамбыл облысы

613

Болат

Шерхан

Болатұлы

Мұхтар Әуезов атындағы мектеп-гимназиясы

Қазақстан тарихы

Жамбыл облысы

614

Ботаева

Меруерт

Болысбекқызы

Бауыржан Момышұлы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

615

Ғалымқызы

Аружан

Ғалым

Б.Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназиясы

ағылшын тілі

Жамбыл облысы

616

Даулетияр

Махаббат

Алматқызы

Айша бибі атындағы дарынды қыз балаларға арналған мамандандырылған қазақ-түрік мектеп-интернаты

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

617

дәулет

жанел

мухидинқызы

Т.Рысқұлов атыңдағы №48 орта мектеп

география

Жамбыл облысы

618

Дүйсен

Сәрсенғали

Жеңісбек

Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі

биология

Жамбыл облысы

619

Әбдраимова

Мадина

Оралбекқызы

М,Мақатаев атындағы №14 орта мектебі

география

Жамбыл облысы

620

Әжібаева

Нұрай

Жақсыбекқызы

Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі

биология

Жамбыл облысы

621

Әлімқұл

Алуа

Рахымқызы

Абай атындағы 26 мектеп

биология

Жамбыл облысы

622

Елмұрат

Айдана

Елмұратқызы

Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

623

Ерғалиева

Аружан

Ерғалиқызы

М,Мақатаев атындағы №14 орта мектебі

Дүниежүзі тарихы

Жамбыл облысы

624

Ермекова

Альбина

Қуанышқызы

Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Балтабай Адамбаев атындағы тірек орта мектебі (ресурстық орталық) коммуналдық мемлекеттік мекемесі

физика

Жамбыл облысы

625

Ерназарова

Айтгул

Құтлимурат қызы

/26 Жамбыл Жабаев атындағы орта мектеп

физика

Жамбыл облысы

626

Жақслыков

Мейірбек

Сағитұлы

Жамбыл Жабаев атындағы N26 орта мектеп

физика

Жамбыл облысы

627

Жақсыбек

Әділхан

Ерболұлы

Мұхтар Әуезов атындағы мектеп-гимназиясы

Дүниежүзі тарихы

Жамбыл облысы

628

Жаппас

Жандос

Әділұлы

№12 мектеп-гимназиясы

информатика

Жамбыл облысы

629

Жокеева

Раушан

Нурбекқызы

Жамбыл Жабаев атындағы №26 ом

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

630

Жолдасова

Аружан

Сапарбекқызы

Айша бибі атындағы қазақ-турік мектеп-интернаты

Дүниежүзі тарихы

Жамбыл облысы

631

Жолдасова

Алтынай

Болатовна

Айшабиби ом

математика

Жамбыл облысы

632

Жолдыбай

Айдана

Ерболқызы

"Бірлесу-Еңбек" орта мектебі

биология

Жамбыл облысы

633

Жубаева

Диана

Абдимуратовна

Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Балтабай Адамбаев атындағы тірек орта мектебі (ресурстық орталық) коммуналдық мемлекеттік мекемесі

биология

Жамбыл облысы

634

Жүнісқадырова

Ақбота

Біржанқызы

ҚТМҚМИ

Дүниежүзі тарихы

Жамбыл облысы

635

Зұбайра

Асқанбек

Мұхтарұлы

Мұхтар Әуезов атындағы мектеп-гимназиясы

география

Жамбыл облысы

636

Зұбайра

Асқанбек

Мұхтарұлы

Мұхтар Әуезов атындағы мектеп-гимназиясы

география

Жамбыл облысы

637

Измуратов

Абылай

Рахмадин

Жамбыл Жабаев атындағы N26 орта мектеп

физика

Жамбыл облысы

638

Илесов

Темірлан

Бақытжанұлы

Дарынды ер балаларға арналған қазақ-түрік лицейі

биология

Жамбыл облысы

639

Исакова

Алима

Болат

Жеңістің 30 жылдығы атындағы орта мектеп

география

Жамбыл облысы

640

Искакова

Нурила

Жалғасқызы

№11 орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

641

Ізмуханов

Ердаулет

Балтабекұлы

Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Балтабай Адамбаев атындағы тірек орта мектебі (ресурстық орталық) коммуналдық мемлекеттік мекемесі

физика

Жамбыл облысы

642

Ілесбек

Жансая

Ерболатқызы

Бейсенбек Тайшапұлы атындағы орта мектебі

Дүниежүзі тарихы

Жамбыл облысы

643

Калтаева

Динара

Ақбалақызы

"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №46 орта мектебі" КММ

ағылшын тілі

Жамбыл облысы

644

Камет

Мадина

Жанатқызы

Айша бибі атындағы дарынды қыз балаларға арналған қазақ-түрік мектеп-интернаты

математика

Жамбыл облысы

645

Камет

Мадина

Жанатқызы

Айша бибі атындағы дарынды қыз балаларға арналған қазақ-түрік мектеп-интернаты

физика

Жамбыл облысы

646

Қанатова

Гауһар

Қанатқызы

Айша бибі атындағы дарынды қыз балаларға арналған қазақ-түрік мектеп интернаты

Дүниежүзі тарихы

Жамбыл облысы

647

Каримбек

Каусәр

Асқарқызы

Мұхтар Әуезов атындағы мектеп-гимназиясы

Дүниежүзі тарихы

Жамбыл облысы

648

Қасымжан

Ақберген

Жұмаханұлы

Жамбыл атындағы орта мектеп

Қазақстан тарихы

Жамбыл облысы

649

Керімбекова

Нұрай

Мұхтарқызы

Жеңістің 30 жылдығы атындағы орта мектеп

биология

Жамбыл облысы

650

Кубаева

Мадина

Орынгалиевна

Многопрофильная гимназия 41 имени А.Пушкина

география

Жамбыл облысы

651

Кульматова

Асмира

Райымбек

46орта мектеп

ағылшын тілі

Жамбыл облысы

652

Құдабай

Арман

Берікқұлұлы

М.Мәметова атындағы №27 орта мектеп

география

Жамбыл облысы

653

Құлмаханов

Нұрзият

Нұрболатұлы

Т.Рысқұлов атындағы №48 орта мектеп

физика

Жамбыл облысы

654

Құнанбеков

Таңат

Қанатұлы

№11 орта мектеп

Қазақстан тарихы

Жамбыл облысы

655

Құтыбек

Ералы

Бақытжанұлы

Жамбыл атындағы орта мектеп

Қазақстан тарихы

Жамбыл облысы

656

Қыдырәлі

Қайсар

Нұрланұлы

Сарысу ауданы әкімдігінің білім бөлімі "Шоқан Уәлиханов атындағы мектеп-гимназиясы" КММ

математика

Жамбыл облысы

657

Мейірім

Асқар

Жандосқызы

#43 Б.Момышұлы атындағы орта мектеп

химия

Жамбыл облысы

658

Мейрамбекұлы

Эрлен

Мейрамбекұлы

Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Балтабай Адамбаев атындағы тірек орта мектебі (ресурстық орталық) коммуналдық мемлекеттік мекемесі

физика

Жамбыл облысы

659

Мирқұрбанова

Аяулым

Базарқұлқызы

Айша бибі атындағы дарынды қыз балаларға арналған мамандандырылған қазақ-түрік мектеп-интернаты

Дүниежүзі тарихы

Жамбыл облысы

660

Назаримбетов

Азамат

Бахтыбайұлы

Жамбыл Жабаев атындағы №26 ом

физика

Жамбыл облысы

661

Нарбаева

Элиза

Алибековна

Многопрофильная гимназия #41 имени А.С.Пушкина

география

Жамбыл облысы

662

Нұрбаева

Ханым

Орақбайқызы

№48 орта мектеп

физика

Жамбыл облысы

663

нұркерімова

айгерім

ерланқызы

№48 орта мектеп

география

Жамбыл облысы

664

Нұрланов

Ерлан

Керімжанұлы

№11 орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

665

Нұрышева

Ақбөпе

Орынбасарқызы

Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі

биология

Жамбыл облысы

666

Оналбаева

Ботакоз

Жанаткызы

#43 Б.Момышулы атындагы орта мектеп

география

Жамбыл облысы

667

Оралбаева

Диана

Ғаниқызы

Мұхтар Әуезов атындағы мектеп-гимназиясы

Дүниежүзі тарихы

Жамбыл облысы

668

Орынбай

Меруерт

Жеңісхан

Жамбыл О.М

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

669

Өмірзақова

Келбет

Бауыржанқызы

Бауыржан Момышұлы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

670

Пәрімбек

Жансая

Мұрат

Жамбыл О М

математика

Жамбыл облысы

671

Пиржанова

Айсулу

Марксовна

Многопрофильная гимназия #41

ағылшын тілі

Жамбыл облысы

672

Ратай

Али

Даниярұлы

"Бірлесу - Еңбек" орта мектебі

физика

Жамбыл облысы

673

Ращева

Сара

Нұрғалиқызы

М.Мәметова атындағы №27 орт мектебі

химия

Жамбыл облысы

674

Рымханова

Айым

Жанатқызы

"Бірлесу - Еңбек" орта мектебі

биология

Жамбыл облысы

675

Рысбекқызы

Дидар

Рысбекқызы

Бауыржан Момышұлы атындағы #45қазақ классикалық гимназиясы

биология

Жамбыл облысы

676

Сағынбекова

Әдемі

Аязбекқызы

М,Мақатаев атындағы №14 орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

677

Сакен

Мухиядинов

Карімұлы

Дарынды ер балаларға арналған қазақ-түрік мектеп-интернаты

биология

Жамбыл облысы

678

Сапарова

Ақерке

Ерланқызы

Айша бибі атындағы дарынды қыз балаларға арналған қазақ-түрік мектеп-интернаты

физика

Жамбыл облысы

679

Сарсенқұлова

Нұрайым

Айбекқызы

Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі

биология

Жамбыл облысы

680

Сафим

Айжан

Әділқызы

Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Балтабай Адамбаев атындағы тірек орта мектебі (ресурстық орталық) коммуналдық мемлекеттік мекемесі

биология

Жамбыл облысы

681

Сахиев

Нұрболат

Әділжанұлы

№11 орта мектеп

Дүниежүзі тарихы

Жамбыл облысы

682

Сейтбақ

Әлихан

Ғабитұлы

Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі

физика

Жамбыл облысы

683

Сәмбетова

Ақбөпе

Мухаметжанқызы

"Бірлесу - Еңбек" орта мектебі

биология

Жамбыл облысы

684

Серік

Тілесбек

Санатұлы

Жамбыл атындағы орта мектеп

Қазақстан тарихы

Жамбыл облысы

685

Сәрсенбаев

Болат

Әбілдаұлы

Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Балтабай Адамбаев атындағы тірек орта мектебі (ресурстық орталық) коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Дүниежүзі тарихы

Жамбыл облысы

686

Султанова

Жанель

Шайхуллаевна

#43 Б. момышұлы атындағы орта мектеп

география

Жамбыл облысы

687

Сұлтанғазиев

Мұратрауф

Бахытұлы

Дарынды ер-балаларға мамандырылған арналған қазақ-түрік метеп-интернаты

информатика

Жамбыл облысы

688

Табышова

Жылдыз

Табышовна

Айша бибі атындағы дарынды қыз балаларға арналған мамандандырылған қазақ-түрік мектеп-интернаты

ағылшын тілі

Жамбыл облысы

689

Талбудина

Асемай

Нұрлыбекқызы

Жамбыл атындағы орта мектеп

биология

Жамбыл облысы

690

Талғатбек

Ажар

Ашимханқызы

Жамбыл атындағы орта мектеп

география

Жамбыл облысы

691

Талқанбаева

Нұрсауле

Әбдікәрімқызы

Керімбай атындағы №12 мектеп гимназия

математика

Жамбыл облысы

692

Тілеген

Сұлтан

Мирасбекұлы

Ахмет Байтұрсынұлы атындағы гимназия

Қазақстан тарихы

Жамбыл облысы

693

Тольбаева

Ақбота

Арманқызы

Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі

ағылшын тілі

Жамбыл облысы

694

Төлебаева

Жұмагүл

Тұрдығалиқызы

№11 орта мектебі

химия

Жамбыл облысы

695

Төлепберген

Инабат

Қайнар

Жамбыл О М

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

696

Тұмарбекова

Шолпан

Нұрланқызы

Айша бибі атындағы дарынды қыз балаларға арналған мамандандырылған қазақ-түрік мектеп-интернаты

ағылшын тілі

Жамбыл облысы

697

Тұнғыш

Айгерім

Жеңісқызы

"Керімбай атындағы №12 мектеп гимназия"

математика

Жамбыл облысы

698

Тұрар

Ақерке

Берікқызы

Диқан тірек (р/о) мектебі

ағылшын тілі

Жамбыл облысы

699

Тұрлыбекова

Ұлжан

Жұмабекқызы

Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

700

Тұрсынбаев

Нұрсұлтан

Қалдыбекұлы

Т.Рысқұлов атындағы №48 орта мектеп

Дүниежүзі тарихы

Жамбыл облысы

701

Усерова

Әйгерім

Мұратқызы

Сарысу ауданы әкімдігі білім бөлімінің Балтабай Адамбаев атындағы тірек орта мектебі (ресурстық орталық) коммуналдық мемлекеттік мекемесі

география

Жамбыл облысы

702

Үшкемпірова

Нұрай

Елдосқызы

Сарыкемер орта мектебі

Дүниежүзі тарихы

Жамбыл облысы

703

Шералиева

Гаухар

Рахманберді

Сарыкемер орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Жамбыл облысы

704

Абдіқадыр

Арай

Қадырсерік

Осакаров ауданы әкімдігінің «Сарыөзек селосының №21орта мектебі» КММ

география

Қарағанды облысы

705

Абдықалықова

Диана

Әділқызы

"""Сәтбаев қаласының білім бөлімі""ММ""№16 жалпы орта білім беретін мектебі""КММ"

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

706

Абенова

Мадина

Муратовна

Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

707

Абильдина

Анар

Ғалымқызы

№2 қазақ-түрік лицей-интернаты

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

708

Акшалова

Сабина

Каировна

КГУ СОШ №16

химия

Қарағанды облысы

709

Алирахман

Сабыржан

Ахметсапарович

№13 орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

710

Алирахман

Сабыржан

Ахметсапарович

№13 орта мектебі

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

711

Алтыбасарова

Назерке

Қайырқызы

№16 орта мектеп

география

Қарағанды облысы

712

Алькенова

Сезим

Кайыргалиевна

ОСШ им.Ш.Батталовой

физика

Қарағанды облысы

713

Альмуханова

Индира

Кайратовна

сош 13

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

714

Аманжолова

Акмарал

Мухтаровна

ОСШ им.Ш.Батталовой

география

Қарағанды облысы

715

Ансабаева

Айсулу

Абзаловна

№10ЖББОМ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

716

Асқатқызы

Шаһизат

Асқат

Ш.Батталова атындағы жалпы орта білім беретін мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

717

Ахан

Марғұлан

-

Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

718

Ахметова

Қымбат

Сағатқызы

"""Сәтбаев қаласының білім бөлімі"" ММ""№16 жалпы орта білім беретін мектебі"" КММ"

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

719

Ашмуханова

Сабира

Дүйсен

Мінажат Мыңқаев атындағы №10 Борсеңгір

география

Қарағанды облысы

720

Бақытбекқызы

Ботагөз

Бақытбекқызы

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы базасындағы тірек мектебі (РО)

биология

Қарағанды облысы

721

Бауыржанова

Аңсаған

Бауыржанқызы

Жарық жалпы орта білім беру мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

722

Бердиярова

Асель

Жуманкуловна

№16 ЖББ ОМ

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

723

Бикташев

Дмитрий

Витальевич

КГУ "Токаревская СОШ"

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

724

Болатова

Саягуль

Болатқызы

"Новоузенка ЖББОМ" КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

725

Борамбаев

Нурбол

Умербекович

"Абай атындағы №4 мектеп-лицейі"КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

726

Ганьба

Данил

Николаевич

КГУ СОШ №86

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

727

Даткина

Назерке

Ардаккызы

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы базасындағы тірек мектебі (РО)

география

Қарағанды облысы

728

Демченко

Дарья

Дмитриевна

КГУ СОШ №86

биология

Қарағанды облысы

729

Джамперова

Айгерим

Кудайбергеновна

Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

730

Диана

Рахметоллина

Муратбек

Абай Құнанбаев атындағы №5 мектеп-гимназия

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

731

Дүйсебекова

Ақмарал

Кенессаринқызы

№10 ЖББОМ

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

732

Дүйсенбай

Әнел

Талғатқызы

Жарық жалпы орта білім беру мектебі КММ

физика

Қарағанды облысы

733

Әбдіғалым

Сәуле

Мұхтарқызы

Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты

биология

Қарағанды облысы

734

Әбеу

Бағлан

Мұхамбетқалиұлы

Жарық Жалпы орта білім беру мектебі

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

735

Елжас

Ерлан

Ерланұлы

Абай атындағы #4 мектеп лицейі

география

Қарағанды облысы

736

Әли

Қалиман

Ерболатқызы

Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназиясы

химия

Қарағанды облысы

737

Әмзеева

Ариша

Қайратқызы

№13 орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

738

Ерқанат

Ақжол

Ерқанатұлы

Осакаров ауданы әкімдігінің «Сарыөзек селосының №21орта мектебі» КММ

география

Қарағанды облысы

739

Ерқанат

Ақжол

Ерқанатұлы

Осакаров ауданы әкімдігінің «Сарыөзек селосының №21орта мектебі» КММ

география

Қарағанды облысы

740

Ерлан

Елжас

Ерланулы

Абай атындагы #4 мектеп

география

Қарағанды облысы

741

Ерлан

Меруерт

Ерланқызы

Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназия

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

742

Ермеков

Думан

)айыржан9лы

Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназия

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

743

Ескалиева

Анар

Қайратқызы

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы базасындағы тірек мектебі (РО)

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

744

Әтен

Гүлбати

Әтен

Ш.Батталова атындағы жалпы орта білім беретін мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

745

Жазыбекова

Сағыныш

Бауыржанқызы

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы базасындағы тірек мектебі (РО)

география

Қарағанды облысы

746

ЖАЙЛАУБЕК

ЕРКЕНАЗ

ҚАЙТПАСҚЫЗЫ

"№ 17 БАЙҚОҢЫР ЖОББМ" КММ-СІ

химия

Қарағанды облысы

747

Жамбыл

Жанерке

Жамбылқызы

Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

748

Жексембек

Карина

Биржанкызы

КГУСОШ№15

география

Қарағанды облысы

749

Жексенбі

Саягүл

Болатқызы

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы базасындағы тірек мектебі (РО)

биология

Қарағанды облысы

750

Жеңіс

Рауан

Думанқызы

Мәди Бәпиұлы атындағы №44 ЖОББ мектебі

биология

Қарағанды облысы

751

Жиенбаев

Бекболат

Қайратұлы

Жарық жалпы орта білім беру мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

752

Жолдыбай

Алтынай

Ерболқызы

№13 орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

753

Жолдыбай

Алтынай

Ерболқызы

№13 орта мектебі

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

754

Жуманазарова

Улбосын

Нурдуллаевна

№10ЖББОМ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

755

Жуматай

Зарина

Серікқызы

Ю,А,Гагарин

математика

Қарағанды облысы

756

Ибраева

Мақпал

Бауыржанқызы

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы базасындағы тірек мектебі (РО)

биология

Қарағанды облысы

757

Ибрахимова

Тоқжан

Сарсенбекқызы

Қазақ-түрік қыздар лицейі №2

математика

Қарағанды облысы

758

Итаев

Алберт

Михайлович

КГУ СОШ 15

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

759

Іскендірова

Айбибі

Дарханқызы

"""Сәтбаев қаласының білім бөлімі "" ММ№ 16 ЖОББМ"

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

760

Іскәндірова

Ұлжан

Айдарқызы

Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназия

химия

Қарағанды облысы

761

Кабдиева

Кунсулу

Канатовна

Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп - интернаты

биология

Қарағанды облысы

762

Казбеков

Оразкелді

Аганысович

"Теміртау қаласы №9 мектеп-лицейі"КММ

география

Қарағанды облысы

763

Қайзайт

Ерасыл

Ерболатович

Жамбыл атындағы мамандандырылган мектеп- интернаты

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

764

ҚАЙСАР

АЙЖАН

ЖҰМАБЕКҚЫЗЫ

"№ 17 БАЙҚОҢЫР ЖОББМ" КММ-СІ

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

765

Қайырберлина

Анар

Аимбекқызы

Жарық жалпы орта білім беру мектебі

биология

Қарағанды облысы

766

Қайырберлина

Анар

Аимбекқызы

Жарық жалпы орта білім беру мектебі

биология

Қарағанды облысы

767

Какенова

Нурмира

Еркебулановна

Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназия

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

768

Қалиақпар

Камила

Оңғарқызы

Ю.А.Гагарин атындығы мектеп-лицей

география

Қарағанды облысы

769

Калимова

Камила

Ерлановна

школа-лицей им.Ю.А.Гагарина

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

770

Касентай

Толқын

Марсқызы

Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназия

география

Қарағанды облысы

771

Каскатаев

Жанибек

Кенжегазиевич

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы базасындағы тірек мектебі (РО)

география

Қарағанды облысы

772

Кәкен

Арайлым

Мақсұт

Мінажат Мыңқаев атындағы №10 Борсеңгір

биология

Қарағанды облысы

773

Кенетаев

Ансар

Құрманбайұлы

"№54 жалпы білім беру орта мектебі" КММ

география

Қарағанды облысы

774

Кожакпаев

Жаслан

Болатович

РШЛ №101

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

775

Кокина

Диана

Ерлановна

Жамбыл атындағы облыстық 7ММИ

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

776

Комуна

Шынар

Саттарқызы

Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназия

география

Қарағанды облысы

777

Қонысбек

Ардақ

Жолдасұлы

Мінажат Мыңқаев атындағы №10 Борсеңгір

физика

Қарағанды облысы

778

Куприянова

Лариса

Михайловна

СОШ 83

химия

Қарағанды облысы

779

Кусаинов

Айбол

Бекжанович

Ю.А.Гагарин атындағы мектеп-лицейі

география

Қарағанды облысы

780

Қыстаубаева

Меңсұлу

Дәулетовна

Мәди Бәпиұлы атындағы №44 ЖОББ мектебі

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

781

Қыстаубай

Қайыржан

Ерболатұлы

Мінәжат Мыңқаев атындағы №10 Борсеңгір орта мектебі

физика

Қарағанды облысы

782

Мазбаева

Асель

Болатбековна

А. Құнанбаев атындағы №5 мг.

информатика

Қарағанды облысы

783

Мақсұтова

Ділдә

Нұржанқызы

Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназия

география

Қарағанды облысы

784

Малшыбаев

Мирас

Мергенұлы

Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

785

Малышева

Ангелина

Александровна

КГУ"Токаревская СОШ"

биология

Қарағанды облысы

786

Маусымбаева

Әйгерім

Амангелдіқызы

"Мәнжі батыр атындағы Қаражар орта мектебі" КММ

биология

Қарағанды облысы

787

Мерей

Аружан

Арайқызы

Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

788

Мерей

Аружан

Арайқызы

Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

789

Миронюк

Юлия

Дмитриевна

КГУ СОШ 86

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

790

Молдабаева

Назерке

Толеуовна

"Үміткер ЖББ ОМ" КММ

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

791

Молхина

Айнур

Муратовна

"№54 жалпы білім беру орта мектебі" КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

792

Морозова

Валерия

Викторовна

КГУ "СОШ №15"

биология

Қарағанды облысы

793

Мукан

Нурбек

Серикович

Осакаров ауданы әкімдігінің «Сарыөзек селосының №21орта мектебі» КММ

география

Қарағанды облысы

794

Муканов

Алибек

Мартбекович

№68 МИББ кешені

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

795

Мурталиев

Султан

Русланович

КГУ "Каражарская средняя школа имени Манжи батыра"

биология

Қарағанды облысы

796

Муталина

Арайлым

Нұржігітқызы

"""Сәтбаев қаласының білім беру мекемесі"" ММ№16 ЖОББМ "

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

797

Назарбекова

Назерке

Ерболатқызы

Сәтбаев қаласының"№16 жалпы орта білім беретін мектебі"КММ

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

798

Наргелов

Бахтияр

Ералыұлы

"Новоузенка ЖББОМ" КММ

география

Қарағанды облысы

799

Насырова

Алина

Камильевна

КГУ "Гимназия №9"

математика

Қарағанды облысы

800

Нурланова

Розиля

Абдыхамбетовна

№61 ЖББОМ

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

801

Нуртаева

Назерке

Саматовна

№16 ЖББ ОМ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

802

Нұртаза

Гүлжан

Таохунқызы

Абай атындағы жалпы білім беретін мектебі

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

803

Олжабаева

Сымбат

Жасұлан

"Теміртау қаласы №9 мектеп-лицейі" КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

804

Олмесбекова

Гүлбану

Калдыбековна

№61 ЖББОМ

география

Қарағанды облысы

805

Омаров

Әсет

Мерғалиұлы

Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

806

Оразов

Күмісбек

Қайыржанұлы

№61 ЖББОМ

география

Қарағанды облысы

807

Орныхан

Айнур

Орныханқызы

№61 ЖББОМ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

808

Оруджова

Тамилла

Гамзаевна

КГУ СОШ №86

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

809

Оспанова

Жансая

Серикболовна

Мұрагер

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

810

отанқызы

нұраш

отан

Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

811

отанқызы

нұраш

отан

Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

812

Өміртаев

Нұрсұлтан

Ерланұлы

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы базасындағы тірек мектебі (РО)

биология

Қарағанды облысы

813

Райзаева

Гүлназия

Жандосқызы

Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп - интернаты

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

814

Раушан

Арайлым

Төрехан

Мінажат Мыңқаев атындағы №10 Борсеңгір

биология

Қарағанды облысы

815

Рахметолина

Диана

Муратбековна

Абай Құнанбаев атындағы №5 МГ

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

816

Рахымберлі

Нұрболат

Алмасұлы

Сәтбаев қаласының "№16 жалпы орта білім беретін мектебі"КММ

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

817

Рзахов

Манат

Айбекович

№61 ЖББОМ

география

Қарағанды облысы

818

Родионова

Анастасия

............

Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназия

биология

Қарағанды облысы

819

Розметова

Роза

Абдусаттаровна

КГУ"Общеобразовательная школа #14"

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

820

Рүстем

Нұрай

Болатқызы

КММ "Мұрагер"

математика

Қарағанды облысы

821

Рымбек

Айханым

Амангелдықызы

№68 МИББ кешені

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

822

Рягузова

Маргарита

Владимировна

КГУ СОШ №86

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

823

Сагдатов

Альмухаммед

Болатович

СШИ "Дарын"

математика

Қарағанды облысы

824

Сағынтаев

Сұлтан

Дидарұлы

"Ботақара ЖББОМ"

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

825

Садыков

Руслан

Радикович

Средняя общеобразовательная школа №58

география

Қарағанды облысы

826

Сайфулова

Гаухар

Жапаншевна

"Үміткер ЖББ ОМ" КММ

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

827

Салин

Диас

Даниярулы

ШЛ №101

математика

Қарағанды облысы

828

Самар

Алтынгул

Самар

№10 ЖББОМ

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

829

Сейдахметов

Сейтжан

Хайруллаулы

Абай Құнанбаев атындагы №5 МГ

география

Қарағанды облысы

830

Сәмбет

Мархаббат

Ардақұлы

Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназия

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

831

Серіков

Мәрден

Жасулнович

№16 орта мектеп

информатика

Қарағанды облысы

832

Сәруәр

Мадияр

Дарханұлы

Сәтбаев қаласының "№16 жалпы орта білім беретін мектебі"КММ

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

833

Сәтілда

Ақжол

Шалқарұлы

Жамбыл атындағы ММИ

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

834

Совет

Шыңғысхан

Өркенұлы

Жамбыл атындағы облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

835

СТАМКУЛОВА

ТОГЖАН

МУХАНБЕТАЛИЕВНА

"№ 17 БАЙҚОҢЫР ЖОББМ" КММ-СІ

география

Қарағанды облысы

836

Старикова

Вера

Павловна

СОШ 83

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

837

Тезекбаева

Адель

Еркебулановна

Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназия

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

838

Тиштыбай

Мадияр

Курметулы

Жамбыл атындағы мамандандырылған мектеп-интернаты

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

839

Тлеуғабылов

Жәнібек

Бауыржанұлы

№61 ЖББОМ

физика

Қарағанды облысы

840

Тлеукабылова

Енлик

Аскаркызы

Абай атындағы №4 лицей мектебі

биология

Қарағанды облысы

841

Тоганбекова

Алтынай

Манатовна

ОСШ им.Ш.Батталовой

география

Қарағанды облысы

842

Токмагамбетов

Данияр

Саппыевич

КГУ "СОШ№86"

химия

Қарағанды облысы

843

Тоқталхан

Зибагүл

Абайқызы

Осакаров ауданы әкімдігінің «Сарыөзек селосының №21орта мектебі» КММ

география

Қарағанды облысы

844

Толстой

Ертөстік

Толстойұлы

Осакаров ауданы әкімдігінің «Сарыөзек селосының №21орта мектебі» КММ

география

Қарағанды облысы

845

Торжанова

Сания

Бахытжанқызы

№17 жалпы білім беретін орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

846

Торжанова

Сания

Бахытжанқызы

№17 жалпы білім беретін орта мектеп

химия

Қарағанды облысы

847

Төлеутаева

Қаракөз

Нұрланқызы

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы базасындағы тірек мектебі (РО)

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

848

Туракова

Жансая

Кайыргалиевна

Үштөбе орта мектебі

биология

Қарағанды облысы

849

Туракова

Жансая

Кайыргалиевна

Үштөбе орта мектебі

биология

Қарағанды облысы

850

Тургумбаева

Алия

Кабдуалиевна

Казахско-турецкий лицей №2

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

851

Туребаева

Балнур

Калибаевна

№10ЖББОМ

математика

Қарағанды облысы

852

Тусупбекова

Жансая

Куанышовна

Жамбыл атындагы ММИ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

853

Туякова

Дарина

Кайратовна

школа-лицей имени Ю.А.Гагарина

Қазақстан тарихы

Қарағанды облысы

854

Тұрсымбеков

Құрмет

Маратұлы

Жарық жалпы орта білім беру мектебі

география

Қарағанды облысы

855

Тұрсымбеков

Құрмет

Маратұлы

Жарық жалпы орта білім беру мектебі

география

Қарағанды облысы

856

Тұрсынхан

Диана

Бауыржанқызы

Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназия

информатика

Қарағанды облысы

857

Тыныбекова

Акпеил

Ерболатовна

№68 МИББ кешені

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

858

Тынысбекова

Зарина

Аманжоловна

Жарық жалпы орта білім беру мектебі

биология

Қарағанды облысы

859

Урмаева

Карина

Талгатовна

Средняя общеобразовательная школа №58

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

860

Фарахов

Эрик

Ильгизарович

КГУ СОШ #10

ағылшын тілі

Қарағанды облысы

861

Шагирова

Куралай

Жетписовна

Ж. Ақылбаев атындағы мектеп-гимназия

география

Қарағанды облысы

862

Шаекин

Бекзат

Раданович

Школа-лицей №101

биология

Қарағанды облысы

863

Шалкарова

Акбота

Танаровна

4 лицей- мектеп абай атындагы

биология

Қарағанды облысы

864

Шарипова

Озария

Болатовна

СОШ№15

Дүниежүзі тарихы

Қарағанды облысы

865

Шойманова

Жанбота

Саматқызы

Ы.Алтынсарин атындағы мектеп-гимназиясы базасындағы тірек мектебі (РО)

биология

Қарағанды облысы

866

Штраус

Ангелина

Дмитриевна

Школа-лицей№101

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Қарағанды облысы

867

Ыдырыс

Әсел

Шоханқызы

№16 ЖББ ОМ

математика

Қарағанды облысы

868

Аргинбаева

Ройхан

Жумаахмед

рудный қаласы әкімдігінің №7 орта мектебі КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қостанай облысы

869

Аубакирова

Адиля

Канатовна

ГУ "Школа-гимназия №18 отдела образования акимата города Костаная"

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Қостанай облысы

870

Ахметова

Салтанат

Талгатовна

Ы.Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қостанай облысы

871

Бабашева

Наргиз

Зайтуновна

ШОД"Озат"

биология

Қостанай облысы

872

Бекетова

Фарида

Талгатовна

Рудный қаласы әкімдігінің "№7 орта мектебі КММ"

химия

Қостанай облысы

873

Вахитов

Сапар

Борисович

КГУ Красносельская средняя школа

биология

Қостанай облысы

874

Досмухамедов

Артур

Маратович

Денисовская средняя школа №1

Дүниежүзі тарихы

Қостанай облысы

875

Ермекбай

Аслан

Қуаныш

Қостанай ауданының мемлекеттік мекемесі "Н.Наушабаев атындағы Затобол орта мектебі "

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қостанай облысы

876

Жаракулова

Танзилия

Ергенова

«№15 орта мектебі» КММ

биология

Қостанай облысы

877

Жарылкасымова

Жаналай

Жаксылыковна

КГУ "Школа-лицей"

физика

Қостанай облысы

878

Жарылкасымова

Жаналай

Жаксылыковна

КГУ "Школа-лицей"

физика

Қостанай облысы

879

Зварыгина

Дарина

Николаевна

КГУ ШОД "Озат"

ағылшын тілі

Қостанай облысы

880

Иргизбаева

Куралай

Махмудовна

№15 орта мектеп

биология

Қостанай облысы

881

Канибекова

Макпал

Ермұхамедовна

№19 орта мектебі

Қазақстан тарихы

Қостанай облысы

882

Канибекова

Макпал

Ермұхамедовна

№19 орта мектебі

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Қостанай облысы

883

Килаш

Кенесхан

Берикұлы

Рудный қаласы әкімдігінің №7 орта мектебі КММ

Дүниежүзі тарихы

Қостанай облысы

884

Кудайбергенов

Ильяс

Ерболович

КГУ Красносельская средняя школа

Қазақстан тарихы

Қостанай облысы

885

Кучерова

Балсая

Пирназарқызы

№15 орта мектебі

биология

Қостанай облысы

886

Манарбек

Жансая

Ерболқызы

Қ.Қойдосов орта мектебі

математика

Қостанай облысы

887

Махмут

Жанат

Кайраткызы

КГУ ШОД"Озат"

ағылшын тілі

Қостанай облысы

888

Мусабекова

Алтынай

Нурлановна

Сырбай Мәуленов атындағы гимназия

Қазақстан тарихы

Қостанай облысы

889

Мусатаева

Гулнур

Баковна

Рудный қаласының әкімдігінің "№7 орта мектебі КММ"

биология

Қостанай облысы

890

Сағидуллаева

Жазира

Хайруллақызы

15 орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қостанай облысы

891

Сайранова

Акерке

Канатовна

Рудный қаласы әкімдігінің №7 орта мектебі КММ

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қостанай облысы

892

Сейтжанов

Ансар

Кайрбекович

Средняя школа №8

физика

Қостанай облысы

893

Сейчанова

Карина

Муратовна

ШОД "Озат"

биология

Қостанай облысы

894

Серикбаева

Эльмира

Ерболкызы

Рудный қаласы әкімдігінің №7 орта мектебі КММ

биология

Қостанай облысы

895

Сәтмырза

Ырысалды

Сабырқызы

"№2 орта мектеп" КММ

ағылшын тілі

Қостанай облысы

896

Толебаев

Ерлан

Умирбекович

рудный қаласы әкімдігінің №7 орта мектебі КММ

математика

Қостанай облысы

897

Умхаев

Муслим

Хусейнович

Тимофеевская средняя школа

информатика

Қостанай облысы

898

Шамшаева

Эльмира

Жумадаулетовна

рудный қаласы әкімдігінің №7 орта мектебі КММ

ағылшын тілі

Қостанай облысы

899

Шаяхметова

Айнур

Рамазанқызы

Ломоносов орта мектебі

Дүниежүзі тарихы

Қостанай облысы

900

Əбсаттаров

Мадияр

Дастанбекұлы

Əлия Молдағұлова атындағы 173мектеп

физика

Қызылорда облысы

901

Абдибек

Еркин

Ерболат улы

Т.Рысқұлов атындағы #222 мектеп

математика

Қызылорда облысы

902

Абдіқадыр

Азамат

Серікбекұлы

№10 мектеп-лицей

математика

Қызылорда облысы

903

Абдрахман

Айдана

Русланқызы

249 мектеп-лицей

Қазақстан тарихы

Қызылорда облысы

904

Абдрахманова

Нышанкүл

Абдрахманқызы

Т.Көмекбаев атындағы 250 мектеп-лицей

физика

Қызылорда облысы

905

Абдулла

Бексұлтан

Ақәділұлы

№45 Ақ Орда мектеп-гимназиясы

физика

Қызылорда облысы

906

Абдулла

Нұрахмед

Жәнділләұлы

№213 "Қыркеңсе" орта мектебі

физика

Қызылорда облысы

907

Айғали

Гүлдариға

Нұрылдақызы

№132 Т.Айтбаев атындағы орта мектеп

физика

Қызылорда облысы

908

Айдарбек

Дәурен

Мейрамбекұлы

№4 облыстық дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты

биология

Қызылорда облысы

909

Айдархан

Айбек

Шарапханұлы

N15 мектеп-лицей

физика

Қызылорда облысы

910

Айтбаев

Диас

Мынайдарұлы

№250 школа - лицея им.Т.Комекбаева

Дүниежүзі тарихы

Қызылорда облысы

911

Айтбаев

Диас

Мынайдарұлы

№250 школа - лицея им.Т.Комекбаева

Дүниежүзі тарихы

Қызылорда облысы

912

Акдаулет

Жулдызай

Тимуркызы

школа-лицей №5 имени И.В. Панфилова

география

Қызылорда облысы

913

Акдаулет

Жулдызай

Тимуркызы

школа-лицей №5 имени И.В. Панфилова

география

Қызылорда облысы

914

Ақтөреев

Салауат

Сағадатұлы

№45 "Ақ Орда" мектеп-гимназиясы

математика

Қызылорда облысы

915

Алгаппар

Багдаулет

Батыржанулы

Средняя школа #31

биология

Қызылорда облысы

916

Алмаева

Мөлдір

Нұрқожақызы

Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектеп

география

Қызылорда облысы

917

Алматбаев

Заманбек

Дауренұлы

"220 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

математика

Қызылорда облысы

918

Алмахан

Жұлдызай

Жүсіпназарқызы

Сырдария ауданды №44 орта мектебі коммуналдық мемлекеттік мекемесі

биология

Қызылорда облысы

919

Алмұратова

Арайлым

Мәскеубекқызы

Т.Көмекбаев атындағы №250 мектеп-лицей

физика

Қызылорда облысы

920

Амангелди

Еркебулан

Асылбек

249 мектеп-лицей

Қазақстан тарихы

Қызылорда облысы

921

Амангелді

Ботагөз

Амангелдіқызы

№ 11 орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

922

Амандықова

Айнель

Нұрланқызы

Т.Көмекбаев атындағы №250 мектеп - лицей

биология

Қызылорда облысы

923

Амануллаева

Назым

Серікболқызы

№131 орта мектеп

Қазақстан тарихы

Қызылорда облысы

924

Аманшаева

Зарина

Қанышқызы

249Мектеп-лицей

Қазақстан тарихы

Қызылорда облысы

925

Амзеева

Гүлбаршын

Маратқызы

36 Әбілда Тәжібаев атындағы мектеп лицей

география

Қызылорда облысы

926

Амирбек

Наркыз

Жумабек

Алия Молдагулова атындагы 173 орта мектеп

физика

Қызылорда облысы

927

Арғынбаева

Айгерім

Ахметжанқызы

№45 Ақ Орда мектеп-гимназиясы

математика

Қызылорда облысы

928

Арыстан

Мұхитдин

Қайнарұлы

15 мектеп-лицей

физика

Қызылорда облысы

929

Асаубай

Назерке

Көбейсін

173 Әлия Молдағұлова

физика

Қызылорда облысы

930

Асқар

Алпамыс

Жомартұлы

№4 облыстық дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты

география

Қызылорда облысы

931

Асқар

Алпамыс

Жомартұлы

№4 облыстық дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты

география

Қызылорда облысы

932

Аскарбек

Тогжан

Аскарбеккызы

№15мектеп-лицей

биология

Қызылорда облысы

933

Асылбек

Сұлтанбек

Мейрамбекұлы

№131 орта мектеп

математика

Қызылорда облысы

934

Ахмет

Гүлжанат

Жеңісқызы

№266 мектеп-лицей

география

Қызылорда облысы

935

Аятбек

Аружан

Сейілханқызы

№3 мектеп-интернат

Қазақстан тарихы

Қызылорда облысы

936

Базарбай

Бақдаулет

Сәбитұлы

№3 мектеп-интернат

биология

Қызылорда облысы

937

Базарбай

Мереке

Арманқызы

№15 мектеп лицей

биология

Қызылорда облысы

938

Базарғали

Мұқағали

Бақытжанұлы

№45 Ақ Орда мектеп-гимназиясы

Қазақстан тарихы

Қызылорда облысы

939

Байжан

Дамир

Нұрланұлы

№15 мектеп-лицей

биология

Қызылорда облысы

940

Байжанова

Үміт

Саматқызы

46 А.С.Пушкин атындағы мектеп-лицейі

Қазақстан тарихы

Қызылорда облысы

941

Баймағанбет

Нұрай

Мұханқызы

Т.Рысқұлов атындағы 222 орта мектеп

ағылшын тілі

Қызылорда облысы

942

Баймахан

Нұрдаулет

Болатұлы

№140 қазақ орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

943

Байшылықова

Мадина

Бауыржанқызы

№250 школа - лицея им.Т.Комекбаева

химия

Қызылорда облысы

944

Бақтияр

Гүлнұр

Берікболқызы

Қызылорда қаласы №11 орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

945

Бақтыбаева

Әсем

Қуанышбекқызы

Ү.К.Томанов атындағы №183 орта мектебі

химия

Қызылорда облысы

946

Бақытжанқызы

Аружан

Бақытжанқызы

Темірбек Жүргенов атындағы №123 мектеп-лицей

биология

Қызылорда облысы

947

Бақытқызы

Эльмира

Бақыт

Қазалы ауданының Білім бөлімінің № 104 мектебі Коммунальдық Мемлекеттік мекемесі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

948

Бақытова

Анель

Бақытқызы

80 мектеп -гимназия

география

Қызылорда облысы

949

Балғабай

Талант

Талғатұлы

№45 Ақ Орда мектеп-гимназиясы

география

Қызылорда облысы

950

Бауыржан

Диас

Бауыржанұлы

№45 Ақ Орда мектеп-гимназиясы

информатика

Қызылорда облысы

951

Бауыржан

Зарина

Ғабитқызы

№132 Т.Айтбаев атындағы орта мектеп

физика

Қызылорда облысы

952

Бахыт

Серибол

Түлкібайұлы

Т.Көмекбаев атындағы №250 мектеп - лицей

биология

Қызылорда облысы

953

Бахытжанов

Нұрлан

Аралұлы

№80 мектеп-гимназия

физика

Қызылорда облысы

954

Бегалы

Ақбота

Бегалықызы

№6 орта мектеп

география

Қызылорда облысы

955

Бекмурзаева

Қарылғаш

Елдосқызы

№45 Ақ Орда мектеп-гимназиясы

география

Қызылорда облысы

956

Бекмырза

Ақбота

Мұхамеджан

№45 Ақ Орда мектеп-гимназиясы

Қазақстан тарихы

Қызылорда облысы

957

Бердәлі

Құралай

Ермекқызы

№5 И. В. Панфилов атындағы мектеп-лицей

география

Қызылорда облысы

958

Бердібек

Бекнұр

Бабаханұлы

№15 мектеп-лицей

физика

Қызылорда облысы

959

Бердібек

Бексұлтан

Бабаханұлы

№15 мектеп-лицей

физика

Қызылорда облысы

960

Берік

Мұхамедәли

Берік

№105 Ахметжан Жанпейісов

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

961

Бижанова

Перизат

Сәндібекқызы

№109 орта мектебі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

962

Бижұма

Сандуғаш

Бөрібайқызы

Жалағаш аудандық білім бөлімінің "33орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

география

Қызылорда облысы

963

Бимұрзаева

Ақниет

Бақытқызы

№45 "Ақ Орда" мектеп-гимназиясы

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

964

Бисенбай

Еркебулан

Ғаниұлы

№15 мектеп лицейі

биология

Қызылорда облысы

965

Божбанбай

Аружан

Божбанбайқызы

№3 мектеп-интернат

математика

Қызылорда облысы

966

Бозжан

Назым

Кәрімқызы

№171 Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектеп

биология

Қызылорда облысы

967

Болат

Сейтқасым

Нұрланұлы

№ 48 Ә.Қоңыратбаев атындағы орта мектебі

математика

Қызылорда облысы

968

Болатбек

Назерке

Жұбандыққызы

№249 мектеп-лицей

география

Қызылорда облысы

969

Болатов

Қадірәлі

Серікұлы

№ 48 Ә.Қоңыратбаев атындағы орта мектебі

математика

Қызылорда облысы

970

Болатова

Әсел

Сабитқызы

№45 Ақ Орда мектеп-гимназиясы

биология

Қызылорда облысы

971

Бұдырбаева

Аружан

Талғатқызы

№250 Т.Көмекбаев атындағы мектеп-лицейі

орыс тілі (Орыс сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

972

Гайдарұлы

Жандос

Гайдарұлы

№140 қазақ орта мектебі

география

Қызылорда облысы

973

Данияр

Таншолпан

Жаксылыккызы

101 орта мектеп

физика

Қызылорда облысы

974

Дәулетбаев

Мұхит

Еділбайұлы

№45 Ақ Орда мектеп-гимназиясы

информатика

Қызылорда облысы

975

Досжанов

Шыңғысхан

Орнық

#264мектеп-лицей

Дүниежүзі тарихы

Қызылорда облысы

976

Дүйсенбаева

Ұлданай

Арманқызы

№3 мектеп-интернат

Қазақстан тарихы

Қызылорда облысы

977

Дүйсенбекова

Ақнұр

Мейрамбекқызы

№44 орта мектеп

биология

Қызылорда облысы

978

Әбден

Аружан

Мұратқызы

№3 мектеп-интернат

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

979

Әбдібекова

Зинара

Әбдібекқызы

№44 орта мектеп

биология

Қызылорда облысы

980

Әбдіқадырова

Аружан

Оразәліқызы

№3 мектеп-интернат

биология

Қызылорда облысы

981

Әбдіқалық

Әсел

Қуанышқызы

№12 І.Қабылов атындағы орта мектеп

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

982

Әбдімәжит

Нұрай

Әбдімәжитқызы

№15 мектеп лицей

биология

Қызылорда облысы

983

Әбдімәлік

Мағауия

Әбдібекұлы

№15 мектеп-лицей

физика

Қызылорда облысы

984

Әбдісәмет

Қаракөз

Ерланқызы

Б.К.Мергенбаев атындағы №226 гимназия

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

985

Әбдраш

Айман

Мұхтарқызы

№250 школа - лицея им.Т.Комекбаева

география

Қызылорда облысы

986

Әбжали

Перизат

Әбжалиқызы

Ж.Жабаев атындағы №234 мектеп

Қазақстан тарихы

Қызылорда облысы

987

Әбжали

Перизат

Әбжалиқызы

Ж.Жабаев атындағы №234 мектеп

Қазақстан тарихы

Қызылорда облысы

988

Әбжаппар

Әсел

Серікқызы

№5 И. В. Панфилов атындағы мектеп-лицей

физика

Қызылорда облысы

989

Әбжекенова

Бибінұр

Ғаниқызы

№ 147 орта мектеп

ағылшын тілі

Қызылорда облысы

990

Әбиева

Ботакөз

Ақтайқызы

№44 орта мектеп

география

Қызылорда облысы

991

Әбіл

Маржан

Бекетқызы

№80 мектеп-гимназия

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

992

Әбілда

Қызжібек

Батыржанқызы

Темірбек Жүргенов атындағы №123 мектеп-лицей

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

993

Әбілмәжінова

Гүлнұр

Серікқызы

№260 орта мектебі

география

Қызылорда облысы

994

Әбілханов

Гүлдена

Болатбекқызы

Т.Көмекьаев атындағы №250 мектеп - лицей

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

995

Әбуов

Жасұлан

Бахытұлы

260 орта мектеп

география

Қызылорда облысы

996

Әбутәліп

Бақберген

Қайратұлы

"№41 М.Шоқай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

997

Әділбаева

Әлима

Әбілтайқызы

№4 облыстық дарынды балаларға арналған мектеп-интернаты

қазақ тілі (Қазақ сыныптары үшін)

Қызылорда облысы

998

Әділбекова

Жансая

Мейірбекқызы

№ 48 Ә.Қоңыратбаев атындағы орта мектебі

Қазақстан тарихы

Қызылорда облысы

999

Әзи

Кәмила

Шахпатуллақызы

№102 орта мектебі

Қазақстан тарихы

Қызылорда облысы

1000

Елеусізова

Диана

Есенәліқызы

№45 Ақ Орда мектеп-гимназиясы

математика

Қызылорда облысы

1001

Әли

Раушанбек

Әли

№249 мектеп-лицей